Міжкімнатні двері ТМ «Ваш Стиль»

 Фабрика міжкімнатних дверей «Ваш Стиль» - одна з найбільших в нашій країні, вона розташована в центральній частині України, і вже майже двадцять років створює з першокласної натуральної деревини та шпону цінних порід справжні шедеври, здатні прикрасити будь-який інтер'єр. Двері виробляються на сучасному обладнанні та застосовують надміцні лаки та клей, відповідно до міжнародних стандартів.
Важливим є те, що виробник не зосереджується на випуску продукції однієї цінової категорії або одного типу, міжкімнатні двері ТМ «Ваш Стиль» представлені у величезному асортименті. В каталозі фабрики ви знайдете бюджетні системи та елітні полотна, оброблені натуральним шпоном й покриті лаком.
Хочете знайти кращі міжкімнатні двері за доступною ціною? Зверніть увагу на продукцію даної фабрики. Уваги заслуговує той факт, що компанія враховує інтереси і можливості покупців з різним рівнем доходу, випускаючи як бюджетні моделі, так і елітні екземпляри для розкішних інтер'єрів. При цьому в будь-якій з категорій міжкімнатних дверей ТМ «Ваш Стиль» ви знайдете різноманітні класичні полотна, і інноваційні конструкції. Асортимент фабрики продовжує розширюватися, компанія планує й далі радувати своїх клієнтів якісними дверними блоками.

ТМ «Ваш Стиль»: Особливості виготовлення

 Міжкімнаті двері виготовлені з екологічно чистих матеріалів, на найсучаснішому фабричному обладнанні, за інноваційними технологіями. Каркас майстри збирають їз деревини сосни високої якості, облицювання — із тонкого шпону дубу, який попередньо покривається спеціальним захисним складом. Це дозволяє виробам виглядати завжди бездоганно, якою б інтенсивною не була експлуатація. В деяких моделях замість шпону використовується високоякісна емаль білого кольору.

Стиль та дизайн ТМ «Ваш Стиль»

 ТМ «Ваш Стиль» щороку радує покупців новими колекціями продукції, впроваджуючи новітні дизайнерські рішення. Крім глухих полотен, на фабриці випускаються моделі зі вставками скла. Така прикраса робить міжкімнатні двері ТМ «Ваш Стиль» особливими, здатними вдосконалити будь-який інтер'єр.
Якщо ви мрієте про бездоганний інтер'єр в своєму будинку, тоді ці двері - саме те, що ви шукайте. У колекції різноманітні стилістичні варіанти:

 • Класика;
 • Модерн;
 • Емальовані.

У каталозі ви можете вибрати двері міжкімнатні ТМ «Ваш Стиль» з наступними типами покриття й декором полотен:

  • глухі;
  • із матовим склом;
  • наявністю декорованих елементів;
  • гравіюванням;

 

 • графічними малюнками.

 

Переваги міжкімнатних дверей ТМ «Ваш Стиль»

 1. На сайті представлено дуже багато моделей, які відрізняються один від одного дизайнерським оформленням, гамою кольорів та типом (глухі, засклені). Це говорить про те, що компанія здатна задовольнити запити численних покупців, постійно відстежує ситуацію на ринку.
 2. Колірна гамма полотен підібрана таким чином, щоб всі вони добре поєднувалися з паркетом й покриттям для підлоги.
 3. Абсолютна безпека дверей дозволяє використовувати їх практично всюди, починаючи з приватних будинків і закінчуючи дитячими лікарнями.
 4. При закриванні не видають гучних ударів, що дуже важливо в приміщеннях, де бажано дотримуватися тиші.
 5. Преміальна якість всіх деталей забезпечує довгий експлуатаційний термін кожної дверної конструкції, що випускається фабрикою міжкімнатних дверей ТМ «Ваш Стиль».
 6. Ще один приємний момент — ціна, компанія пропонує високоякісну продукцію за цілком доступними цінами.
 7. Конструкції повністю відповідають світовим стандартам якості й екологічності.

Де купити двері ТМ «Ваш Стиль»?

 Конструкції даного виробника мають бездоганну якість, чудово виглядають в інтер'єрі, та що важливо, відрізняються демократичною вартістю. У нашому інтернет-магазині ви знайдете величезний вибір міжкімнатних дверей ТМ «Ваш Стиль» різного:

 • стилістичного оформлення;
 • форми і кольору;
 • з ексклюзивним декором;
 • фурнітурою.

Якщо ви не можете визначитися з вибором або маєте потребу в професійній консультації, звертайтеся за допомогою до наших менеджерів. Вони дадуть відповідь на всі ваші питання, що стосуються товару, швидко підберуть двері, які будуть повністю відповідати вашим вимогам та зробить ваш будинок неповторним!