Міжкімнатні двері ТМ «Status Doors»

 Міжкімнатні двері ТМ «Status Doors» випускає фабрика «А.М. СОЮЗ». Заснована вона була у 1993 році, а сама торгова марка «Status Doors» - створена у 2015 р. Різноманітність продукції вражає! Міжкімнатні двері ТМ «Status Doors» відрізняються якістю, дизайном, наявністю цікавих декоративних елементів, завдяки відмінним характеристикам отримують лише позитивні відгуки.
Для виготовлення дверних полотен використовується сировина лише високої якості та тільки натуральні матеріали обробки. У підсумку, пройшовши всі етапи обробки на сучасному високотехнологічному обладнанні, дверні конструкції мають характеристики, що дозволяють реалізувати будь-які творчі задуми, а завдяки багатому асортименту труднощів із вибором не виникає.

Стильні міжкімнатні двері: ТМ «Status Doors»

 Виділяють дві серії міжкімнатних дверей торгової марки Статус дорс:


1.PLATINUM CLASS - (виготовляють з масиву дуба). Включає наступні колекції:

 • Trend Premium;
 • Royal Cross;
 • Grand Elegance;
 • Oak Standard.

2.GOLDEN CLASS (шпоновані з елегантною обробкою):

 • Cross;
 • Ultra;
 • Elegante;
 • Interia.

 Натуральний шпон залишається одним з кращих матеріалів для обробки полотен. Він додає виробу шарму, особливо якщо зроблений із деревини цінних порід. При цьому купити міжкімнатні двері із таким покриттям можливо дешевше, ніж аналог з масиву дерева. Вони підійдуть для солідних інтер'єрів і будуть добре поєднуватися з предметами декору.

Переваги міжкімнатних дверейТМ «Status Doors»

 Міжкімнатні двері Статус дорс - результат процесу виробництва, що здійснюється під керівництвом висококваліфікованих фахівців. Жорсткий контроль всіх етапів дозволяє домогтись високих результатів й виробляти дійсно якісну продукцію. Фабрика має в своєму розпорядженні сучасне обладнання. Фахівці компанії уважно відстежують останні технології та інноваційні розробки в сфері виробництва й постійно вдосконалюють оснащення фабрики, завдяки чому підвищують якість виробів, що випускається. Такий підхід до організації робочого процесу дозволяє постійно розширювати пропонований асортимент, а також втілювати в життя унікальні дизайнерські задуми.
На сайті представлені міжкімнатні двері «Статус дорс» тільки високої якості. При цьому компанія реалізує продукцію за прийнятними цінами, що робить вироби популярними на ринку. Використання якісних натуральних матеріалів, а також цікавих дизайнерських рішень дозволяє створювати функціональні й естетично привабливі полотна.
Всі серії міжкімнатних дверей торгової марки Статус об'єднує стиль, що повністю відповідає концептуальній спрямованості компанії. Вироби мають незаперечні переваги, серед яких:

Екологічність — всі комплектуючі виготовлені з екологічних матеріалів, а лаки, фарби та кріплення мають відповідні сертифікати якості.

Цінова політика - технологія виробництва яка використовується, дозволяє оптимізувати витрати і встановити доступну для покупців вартість.

Індивідуальний стиль. Дизайн всіх міжкімнатних дверей ТМ «Status Doors» об'єднаний загальною стилістичною концепцією, яка робить вироби впізнаваними.

Якісні характеристики. Вироби ТМ «Status Doors» відрізняються міцністю, надійністю, довговічністю, стійкістю до зовнішніх механічних впливів, а також стійкі до вологи. Вони легко і безшумно закриваються.

Найширший асортимент дозволяє кожному знайти модель, яка повністю відповідає всім вимогам. Виробник подбав про те, щоб створити всі умови для виробництва першокласної продукції доступною широкому колу споживачів.

Де купити двері ТМ «Status Doors»?

Купити двері ТМ «Status Doors» за демократичною ціною можливо в нашому інтернет-магазині. На сайті представлений повний асортимент продукції від даного виробника. Аби дізнатись більше про потрібну модель або колекцію, ви можете зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону, наші фахівці нададуть повну інформацію по всіх питаннях, пов'язаних із особливостями вибору і експлуатації виробів. Таки чином, ми пропонуємо:

 • повний асортимент високоякісних міжкімнатних дверей ТМ «Status Doors»;
 • інформаційну підтримку;
 • доступні ціни;
 • зручний спосіб оформлення замовлення та оплати покупки.

Щоб купити міжкімнатні двері Статус у Львові за вигідною ціною, достатньо оформити замовлення в нашому інтернет-магазині.