TM «Relikt» : міжкімнатні двері в інтер'єрі

 Міжкімнатні двері - це не просто функціональний виріб, він також є невід'ємною частиною декору інтер'єру, як і меблі, покриття для підлоги або люстра. Отже, якщо їх підібрати неправильно, гармонію в приміщенні буде порушено, й виникне відчуття, що чогось бракує.

ТМ Релікт - пропонує цікавий асортимент міжкімнатних полотен, який дозволить вам підібрати відповідний варіант для інтер'єру вашого будинку або офісу. Моделі ТМ Релікт виконані в наступних відтінках:

  • Біанко;
  • Чері;
  • Горіх;
  • Венге.

Дана гама кольорів безсумнівно допоможе підкреслити, та надати шарму будь-якому інтер'єру. Якщо говорити про стилі, двері ТМ Релікт, підійдуть під будь-який:

  • класика,
  • модерн,
  • хай-тек,
  • мінімалізм,
  • ренесанс.

Для кожного стилю ТМ Релікт пропонує першокласні міжкімнатні двері за дуже привабливою ціною. В каталозі представлений вишуканий асортимент, ви можете ознайомитися з кожним варіантом, аби в результаті зробити правильний вибір.

Двері TM «Relikt» : якість та надійність

 Продукція компанії ТМ Релікт - це найсучасніші дизайнерські рішення, де використовують тільки екологічно чисту сировину й матеріали обробки. Первинна сировина на фабриці проходить дуже ретельний відбір. Готові вироби декілька разів піддаються контрольній перевірці, перш ніж надійти в продаж.
ТМ Релікт почали випускати міжкімнатні двері в 2002 році. Аби створити конкуренцію, у 2008 р. було проведено переоснащення виробничих цехів сучасним обладнанням, що дозволили домогтись високої якості продукції, а також вийти на новий рівень виготовлення продукції. Поступово компанія завоювала своє місце на Ринку дверей в Україні.

Міжкімнатні двері. Головні переваги TM «Relikt»

Дизайн. Модельний ряд досить цікавий та вишуканий. В асортименті є моделі з глухими полотнами й варіанти з декоративними елементами й вставками зі скла.

Безпека. Міжкімнатні двері відрізняються міцністю, екологічністю та довгим експлуатаційним терміном.

Стійкість до зовнішніх впливів. Ультрафіолет, волога і перепади температури - одвічні вороги дерев'яних дверей, які скорочують їх експлуатаційний термін і не в кращу сторону змінюють їх зовнішній вигляд. Але, якщо купити двері ТМ Релікт, можна про всі ці неприємності забути. Завдяки правильній обробці полотна не розтріскуються, не перекошуються, не будуть розбухати, якщо рівень вологості в будинку або офісі трохи підвищиться.

Бездоганна функціональність. Численні відгуки про двері ТМ Релікт доводять, що в плані функціональності вони не викликають ніяких нарікань і здатні виконувати свої функції протягом багатьох років.

Приваблива вартість. Ціна на міжкімнатні двері ТМ Релікт повністю відповідає показникам якості.

Чудова якість. Використання новітнього високотехнологічного обладнання, добірних матеріалів та досвід майстрів забезпечують кожній дверній конструкції преміальну якість.