ТМ «Новий Стиль» двері міжкімнатні

 Фабрика з виготовлення міжкімнатних дверей торгової марки  Новий стиль веде свою діяльність з 2002 р. За роки інтенсивної праці, підприємство стало досить популярним та успішним в даному секторі бізнесу. Модельний ряд, має тенденцію до постійного розширення, цікаве стилістичне виконання, безперечно висока якість продукції, завдяки чому ТМ «Новий Стиль» зайняла лідируючі позиції серед виробників міжкімнатних дверей в Україні.

 

Двері «Новий Стиль» в оформленні інтер'єру


 Різноманітність інтер'єрів вимагає не меншої творчої фантазії від дизайнерів. Міжкімнатні двері торгової марки Новий стиль - це міцність, довговічність, простота догляду та інше що забезпечують:

 • найкращі матеріали;
 • вдало розроблена конструкція;
 • якісна збірка;
 • надійна фурнітура.


Естетика дверей знаходиться в повній компетенції дизайнерів. Каталог ТМ «Новий Стиль» містить 12 колекцій, він містить понад 100 моделей в різних стилістичних оформленнях, а саме:

 • класичний дизайн;
 • інтригуючий модерн;
 • популярний хай тек;
 • арт-деко та інші.


 Міжкімнатні двері й новий стиль - поєднання, в найбільшій мірі підходить для визначення продукції, дизайн якої виконаний в стилі модерн, хай-тек або арт-деко. Саме ці напрямки дозволяють експериментувати з новими матеріалами, формами та кольорами. Наприклад — використання металевих молдингів, цікаве оформлення полотен, незвичне поєднання кольорів.


Двері «Новий Стиль»: особливості виробництва


Міжкімнатні двері ТМ «Новий Стиль» виробляються на сучасному заводі, оснащений високотехнологічним обладнанням, що гарантує високу якість продукції.


Каркас - із високосортного соснового масиву, фільончаста частина - із МДФ вищих сортів. Встановлення скла виконується на ущільнювачі, що гарантує захист матеріалу від струсів та інших негативних впливів.
Коробка. Всі міжкімнатні двері комплектуються коробкою з масиву натурального дерева вищої категорії, або МДФ оснащеним в деяких випадках звукоізоляційним ущільнювачем, він дозволяє відчутно знизити гучність звуків, а також захищає конструкцію від передчасного зносу.
Обрамлення. Йдеться про лиштву, пороги, розширники (добір). Для виготовлення перерахованих вище елементів використовується МДФ.
Декоративне покриття. Саме воно забезпечує конструкціям чудовий зовнішній вигляд, захищає їх від негативних впливів і багато в чому визначає термін служби. Міжкімнатні двері ТМ «Новий Стиль» мають обробку різними матеріалами найвищої якості, а саме:

  • натуральний екошпон;
  • ламінований папір;

 

 • ПВХ, (а також ПВХ Deluxe).

 


Переваги «Новий Стиль». Міжкімнатні двері


 ТМ «Новий Стиль» - виробник міжкімнатних дверей неодмінно враховує смаки, уподобання та можливості своїх покупців, а також не забуває про постійне оновлення модельного ряду своєї продукції.
Ті, хто побажає купити сучасні двері торгової марки Новий Стиль, зможуть скористатися всіма перевагами, головні з яких:

 • дуже оригінальний зовнішній вигляд;
 • виняткова довговічність;
 • абсолютна стійкість до зовнішніх впливів, включаючи підвищену вологість, різкі коливання температури;
 • доступна ціна.

 

Такі конструкції ідеально підійдуть у ванну, кухню, передпокій та в будь-які інші приміщення. Конструкція гарантує користувачам повну безпеку.

Якщо ви вирішили купити двері Новий Стиль, де полотно оснащене скляними вставками, скло буде пропускати розсіяне світло, але не дозволять бачити крізь нього, тому ніяких перешкод немає встановлювати їх в кімнати, які потребують інтиму.

Якщо інтер'єр вашого будинку або квартири виконаний в авангардному стилі, придивіться до скляних дверей і інших моделей у сучасному дизайні, вони широко представлені в каталозі.


Двері «Новий Стиль» Львів


 Купити у Львові ексклюзивні двері фабрики «Новий Стиль» ви можете в нашому інтернет - магазині за оптимальною ціною. Якщо ви не знаєте на чому зупинити свій вибір, наші консультанти підкажуть, які двері міжкімнатні стануть ідеальним вибором для вашого будинку або офісу.