Міжкімнатні двері ТМ «Гранд»

 Міжкімнатні двері «Гранд» - це сучасні та стильні моделі, які можливо встановлювати в будь-яких приміщеннях. Ідеальні пропорції, благородна текстура вишуканий дизайн, такі вироби виглядають вишукано й дорого в будь-якому інтер'єрі.
 Моделі представлені в різноманітній модифікації. Виготовляють міжкімнатні двері ТМ «Гранд» з глухими полотнами, або цікаві моделі з вставками скла (можливо обрати якою буде поверхня вставок: прозора глянсова або матова), також вони можуть бути оформленими спеціальними дерев'яними перегородками, що є яскравим контрастом декоративних елементів, та чудово поєднуватись з іншим оформленням.

Міжкімнатні двері ТМ «Гранд»: Характеристики

 Обираючи товари споживачі керуються різними мотивами, такі як: цінова доступність, якісні показники, тощо. Ми виділили ряд показників, які характеризують міжкімнатні двері ТМ «Гранд» :

 • Моделі - розсувні, приховані, арочні;
 • Виконання - глухі, вставками скла;
 • Полотно - євробрус сосни, шпонований натуральним дубовим шпоном;
 • Коробка - МДФ шпонована;
 • Стиль - hi-tech, класика, модерн;

Ціни на міжкімнатні двері ТМ «Гранд» мають широкий діапазон, це пояснюється конструктивними особливостями виробів, різним співвідношенням дорогих і дешевих матеріалів, наявністю або відсутністю ряду комплектуючих, тощо.

Двері ТМ «Гранд»: Особливості виготовлення

Якість, чудова функціональність і естетичність дверей ТМ «Гранд» обумовлені особливостями їх виробництва:

  1. Використання добірної деревини. Вибір сировини на фабриці проходить дуже ретельно, аби жоден готовий виріб не мав недоліків. Цим займаються виключно професіонали, які мають великий досвід роботи.
  2. Використання тільки якісного та натурального шпону, екологічно безпечних та перевірених лаків, ґрунтовок. Стосовно міжкімнатних дверей ТМ «Гранд» можна з впевненістю сказати, що вони повністю відповідають стандартам якості.

 

 • Міжкімнатні двері ТМ «Гранд» займають лідируючі позиції, завдяки використанню сучасних технологій, та постійного оновлення технічного обладнання.

 

Двері ТМ «Гранд» - найкраще рішення

В даний час фабрика виготовляє полотна класичного і сучасного дизайну. Одні практично не мають декору, тому чудово підійдуть до мінімалістичних інтер'єрів, тоді як інші можуть стати додатковою прикрасою розкішного приміщення. Особливо нестандартно виглядають моделі зі скляними матовими вставками.

Обираючи будь-яку з дверей ТМ «Гранд», Ви отримаєте:

 • преміальну якість;
 • бездоганну функціональність;
 • екологічну безпеку;
 • витончений стиль;
 • довготривалий експлуатаційний термін;
 • доступну вартість.

Важливо відзначити, що абсолютно вся продукція ТМ «Гранд» сертифікована, це означає, що встановлення можливе в квартирах, заміських будинках, офісах адміністративних і комерційних будівель, дитячих установах, лікарнях і скрізь, де потрібно забезпечити комфорт.

Де купити двері ТМ «Гранд»?

 Купити міжкімнатні двері ТМ «Гранд» ви можете в нашому інтернет-магазині. Якщо у вас виникнуть проблеми з вибором, неодмінно звертайтеся за допомогою до наших консультантів, які швидко знайдуть відповідний вимогам варіант.
Охочим придбати міжкімнатні двері ТМ «Гранд» у Львові та області ми пропонуємо не тільки великий вибір продукції за вигідними цінами, але й професійні послуги з їх встановлення.