ВХІДНІ ДВЕРІ ТМ «ФАСАД» - ЛЬВІВ

 Потрібні вхідні двері для квартири, котеджу або заміського будинку? Але ви не знаєте, що вибрати - моделей багато, а купити треба тільки одну, але найкращу, надійну та гарну?
Вам допоможе наш каталог вхідних металевих дверей.
Вибираючи вхідні двері від виробника, хочеться зупинитись на найнадійнішій та найкращій моделі. Широкий асортимент компанії ТМ «Фасад» надає таку можливість.
Фабрика дверей торгової марки «Фасад» це не тільки високотехнологічне виробництво, а й великий штат досвідчених співробітників. Асортимент дуже великий і компанія докладає великих зусиль аби максимально задовольнити потреби клієнтів. Тому виробництво дверей постійно розширюється. Постійно закуповується більш досконале обладнання: різні зварювальні апарати, преси та багато іншого.


ТМ «Фасад» вхідні двері: Ціни

 При однаковому оснащенні, основними факторами, що визначають ціну, є матеріали обробки й декору. Взявши їх за основу, продукцію ТМ «Фасад» можна умовно розділити на такі сегменти:

 • економ-клас;
 • престиж;
 • бізнес;
 • елітні.

Економ. Недорогі моделі від виробника, які можуть використовуватись для встановлення в квартирі, на дачі. Вхідні металеві двері покривається штучною шкірою або кольоровим порошковим напиленням. Шкіряна обробка надає виробам затишний, домашній вигляд. Вхідні двері від виробника з полімерним покриттям стійкі до появи подряпин і іржі.


Престиж. Ефектні, солідні моделі з обробкою з ламінату, МДФ або з порошковою емаллю. Вхідні металеві двері підійдуть для встановлення в котеджі, квартири, офісі.


Бізнес. Елегантні й міцні вхідні двері від виробника з обробкою МДФ, ламінатом або порошковим напиленням. Надійні моделі встановлюють в успішних фірмах і організаціях, заміських будинках.


Еліт. Якщо ви бажаєте купити вхідні металеві двері у Львові, здатну підкреслити статус і бездоганний смак власника, то моделі цієї категорії стануть оптимальним вибором. Розкішні вироби від виробника з кованим декором забезпечать захист і стануть прикрасою екстер'єру.


Переваги ТМ «Фасад»: двері вхідні Львів


Виробник сталевих дверей ТМ «Фасад», відомий великим вибором варіантів дизайну, фурнітури, обробки, аби вхідні двері не тільки захищали житло, але й виконували естетичні функції.


Якість. Завдяки оснащенню виробництва сучасним обладнанням, вхідні двері ТМ «Фасад» володіють стабільно високими показниками якості.


Довговічність. Для виробництва вхідних дверей ТМ «Фасад» використовуються тільки перевірені і якісні матеріали.


Надійність. Володіють необхідними показники по міцності, надійності, тепло- і звукоізоляції та відповідають міжнародним стандартам.


Герметичність. Високий рівень захисту від протягів, запахів і пилу.


Безпека. Безпеку гарантує наявність високоякісної фурнітури, а також замків вищого класу по надійності й зламостойкості.


Вигляд. Широкий ряд різноманітних дизайнів, великий вибір добірних елементів для декору, дозволяють домогтись максимальної індивідуальності.

 

Вхідні двері від виробника


Вироби компанії ТМ «Фасад» відповідають найсуворішим вимогам ГОСТ й стандартам безпеки. За роки роботи компанія:

 • істотно збільшила обсяги виробництва;
 • розширила асортимент;
 • завоювала позитивну репутацію на ринку, як надійний виробник;


Наш інтернет-магазин пропонує високоякісні та надійні вироби ТМ «Фасад»:

 • за привабливими цінами
 • встановлення вхідних металевих дверей з гарантією якості й герметичності.
 • Широкий вибір моделей,
 • можливість купити металеві вхідні двері зі швидкою доставкою.

 

Хочете придбати сталеві моделі у Львові чи області? Звертайтесь до нас!