Міжкімнатні розсувні двері


 Потенційні покупці досить часто роблять свій вибір на користь розсувних міжкімнатних дверей. Такі системи зручні й практичні під час експлуатації. При правильному і якісному монтажі, така конструкція має вагомий ряд переваг. Але також не варто забувати про недоліки:
Між дверними полотнами системи є щілини, які здатні пропускати звуки, світло і запахи. Якщо порівнювати їх з іншими міжкімнатними дверми, то розсувні системи багато в чому поступається, наприклад, розпашній конструкції.
Ще один недолік - це ненадійність. Якщо спробувати відкрити їх, доклавши зусиль, від себе або на себе, дверна система може не витримати. Хоча, міжкімнатні двері виготовлені з дешевих та не надійних матеріалів інакших конструкцій, також можуть бути пошклджені в результаті застосування сили.
З плином часу, якщо встановлення було проведено неправильно, міжкімнатні двері розсувні можуть відкриватись ривками, рухатись нерівно, а також можуть взагалі заклинити.
Стосовно ціни, тут все буде залежати від використаних матеріалів, застосування скла, та елементів декору. Аналогічні розпашні міжкімнатні двері можуть коштувати значно дешевше.

 

Розсувні міжкімнатні двері зекономлять простір!


Головна перевага розсувних міжкімнатних дверей - це те, що полотно конструкції при відкриванні не займає багато місця, тим самим відбувається значна економія простору. Тому такий тип дверей відмінно підходить для малогабаритних квартир або ж маленьких приміщень. При цьому кімната під час відкриття та закриття залишається такою ж просторою.
Також варто врахувати безпеку під час експлуатації розсувних міжкімнатних дверей. Тобто, виключена можливість зіткнення або удару об ребро в темряві, що можливе зі звичайною розпашною системою. Якщо в квартирі протяг, конструкція не здатна самостійно закриватись й відкриватись. Під час відкриття міжкімнатні двері розсувні не можуть битись об стіну або ближні предмети декору та пошкоджувати їх.
На сьогодні багато магазинів пропонують величезний вибір розсувних систем - будь-якого стилю, форми й матеріалу, що може доповнити будь-якої інтер'єр.

Двері міжкімнатні розсувні купити Львів


 В нашому інтернет-магазині ви знайдете екстравагантні та яскраві конструкції за доступними цінами, двері розсувні – це найкращий спосіб зробити інтер'єр більш цікавим та вишуканим.
Телефонуйте за номером вказаним на сайті, наш менеджер допоможе з вибором, а наші кваліфіковані майстри зможуть допомогти із встановленням.