Міжкімнатні двері з масиву вільхи

Вибрати міжкімнатні двері з величезного різноманіття моделей дуже непросто. По-перше, вільха - це натуральний живий матеріал, який додасть будинку особливу атмосферу і затишок. А по-друге, термін служби таких дверей при правильному догляді не обмежений.

Переваги дверей з вільхи

Головний плюс - матеріал не боїться вологи. Пояснюється тим, що вільха зростає в болотистій місцевості. Деревину не треба додатково обробляти, щоб підвищити її вологостійкість. Завдяки цій властивості двері з масиву вільхи сміливо можна ставити в приміщення з підвищеною вологістю: у ванну, кухню.

Глибокі відтінки роблять їх схожими з виробами з елітного червоного дерева, а однорідна текстура нагадує мармур.

Міцність і стійкість до деформації забезпечують довгі волокна деревини вільхи.

Технологія виготовлення

На першому етапі стовбури нарізають на дошки і відправляють сушитися. Просушені дошки на спеціальних верстатах ріжуть на бруски, а потім зрощують на мікрошип в довгі рейки. Згодом їх розрізають на частини потрібної довжини. Бруски склеюють між собою в суцільний дерев'яний щит, з якого потім виточують деталі дверей. На зрізі будь-якої деталі можна розрізнити тонку дерев'яну планку - ламель, яка наклеюється на поверхню. Вона виконує дві функції: надає завершений вигляд і збільшує загальну монолітність деталі і всієї конструкції. Готові деталі шліфують, фарбують, лакують, а потім збирають з них двері.

За рахунок чого досягається висока якість

При виготовленні міжкімнатних дверей з вільхи всю сировину ретельно перевіряють на наявність явних і прихованих дефектів. Деякі з них можна усунути в процесі виробництва. Щось відразу відбраковують. Деревину особливим чином обробляють, тим самим підвищуючи її міцність. Важлива особливість - збірка окремих деталей конструкції на стягнуті гвинти. Це дає особливі переваги:

  • можливість регулювати двері при необхідності

  • деталі не склеєні між собою, тому під час експлуатації при природному диханні деревини ні лакофарбове покриття, ні елементи конструкції не ушкоджуються.

  • Легка заміна деталей, наприклад, скла.

Кілька порад по догляду

Натуральне дерево надовго збереже свій привабливий вигляд, якщо за ним своєчасно грамотно доглядати. Ось кілька нескладних правил.

  1. Перед установкою міжкімнатні двері з масиву вільхи потрібно залишити на кілька днів в приміщенні. Фахівці пояснюють це тим, що деревина в цей час адаптується до мікроклімату.

  2. Поверхня двері дуже чутлива до подряпин та інших механічних впливів. Тому не потрібно терти її порошками. Якщо по необережності двері все-таки подряпали, потрібно натерти спеціальним поліруючим складом з воском, щоб закрити мікротріщини.

  3. Для профілактики рекомендується час від часу обробляти натуральну дерев'яну двері дезинфікуючим засобом від комах-древоточцев.

  4. Протирати дверне полотно найкраще сухою ганчіркою. В іншому випадку обов'язково витерти насухо.

 

 

Особливості, які необхідно враховувати

Двері з масиву вільхи досить важка. Слід ретельно вибирати елементи кріплення, щоб згодом вони не провиснули. Крім того, звертайте увагу на якість фурнітури. Це не просто зовнішній вигляд, а бездоганна функціональність дверей, комфорт. Висновок Міжкімнатні двері з масиву вільхи - це одне з найкращих рішень. При середній ціні вона володіє всіма характеристиками елітних дорогих моделей.


двері Львів ламінат Львів ламінат двері Львів міжкімнатні двері львів двері міжкімнатні Львів міжкімнатні двері міжкімнатні двері двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/metaloplastikovi-vikna-lviv