Види дверних коробок і їх комплектуючі

Дверна коробка - це основний, нерухомий елемент конструкції, що кріпиться до стінок дверного отвору. За рахунок своєї форми, що утворює прямокутник, отримала ця назва. При монтажі дверної коробки до її бічних частинах кріпляться дверні петлі, які є власниками двері.

Види дверних коробок

Дверні коробки розрізняються залежно від матеріалу виготовлення і методів збору конструкції. Виробником може використовуватися такий матеріал як дерево або його вихідні - МДФ.

Збір частин відбувається в залежності від типу коробки

Лиштва

Для декоративного оформлення дверного отвору використовують фігурні планки - лиштви. Існує велика кількість видів, що відрізняються за своєю формою і обробці: об'ємні і плоскі, лиштви з каннелюрами і патиною. Також виготовляються більш прості форми накладних рамок - напівкруглі, прямокутні і т.д.

Можливий вибір і виробничого матеріалу, з якого роблять рамки декоративного обрамлення. Як правило, лиштви виготовляються з МДФ (звичайного або вологостійкого) і масиву сосни з обробкою шпоною і без, хоча деякі фабрики використовують деревину різних порід, кожна з яких має свої особливості. Вибір матеріалу обумовлюється місцем застосування виробу і факторами впливу на нього.

Методи кріплення лиштви

Існують різні способи кріплення наличників: рідкі цвяхи силікон спеціальні цвяхи (відсутній «капелюшок» цвяха) шурупи Стики з'єднань і кріплень після установки затираються восковим олівцем, силіконом або тоновим герметиком. Монтаж наличників проводиться в залежності від конструкції вироби. Телескопічна структура має на увазі наявність паза, який стикується з іншою частиною конструкції. Лиштва, що має «гребінь», також входить в коробку і закріплюється одним з описаних вище методів кріплення. Ущільнювач дверної коробки Для того, щоб нові двері були не тільки красиві, зручні але максимально практичні, існує ще один важливий елемент - дверний ущільнювач. Його функціональною особливістю є збереження температури в приміщенні за рахунок усунення протягів, тобто термоізоляція. Краще поглинання звуків - шумоізоляція. Двері будуть закриватися без удару об коробку, що набагато приємніше і тихіше.


двері Львів ламінат Львів ламінат двері Львів міжкімнатні двері львів двері міжкімнатні Львів міжкімнатні двері міжкімнатні двері двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/metaloplastikovi-vikna-lviv