Які міжкімнатні двері краще: ПВХ або екошпон

Двері з екошпон і ПВХ мають багато схожих рис. І тим, хто зіткнувся з даними матеріалами вперше, швидше за все, буде досить проблематично вибрати найбільш підходящий варіант самостійно. Тому слід більш детально розглянути особливості кожного покриття.

Екошпон і ПВХ - це штучні матеріали, схожі за своїми функціональними характеристиками, але абсолютно різні за структурою. Плівка ПВХ являє собою плівкове полімерне покриття, в той час як екошпон - це матеріал, який виробляють з деревних волокон і синтетичного зв'язуючого.

Головна перевага екошпон - його екологічність, так як такі двері складаються тільки з натуральних компонентів і абсолютно безпечні для здоров'я. Вироби з ПВХ є більш небезпечними в технологічному плані за рахунок присутності хлориду, але не варто цього боятися, так як дані двері відповідають всім санітарним нормам. До того ж, пластикові вікна з ПВХ стоять зараз майже в кожній квартирі.

За вартістю міжкімнатні двері з ПВХ та екошпон особливо не відрізняються, мають досить невисокий цінник, тим самим забезпечується великий попит на дані покриття на сучасному ринку.

Міжкімнатні двері з плівки ПВХ мають більш широку кольорову палітру, представлені абсолютно в будь-яких кольорах, можлива навіть фотодрук, а двері з екошпон імітують натуральний шпон, тобто нагадують справжнє дерево.

Обидва види дверей стійкі до впливу зовнішніх факторів, їм не страшні перепади температури і вологості, двері не вигоряють під впливом сонячних променів, добре підійдуть для приміщень з підвищеною вологістю. По суті, дані двері можна назвати довговічними, але все ж не варто забувати, що це міжкімнатні двері і не потрібно встановлювати їх в місцях з екстремальними температурами і вологістю більше 70%.

Ще одним позитивним критерієм міжкімнатних дверей з ПВХ та екошпон є простота догляду, для дверей даних видів не потрібні дорогі миючі засоби, вони не бояться вологого прибирання.

Істотними недоліками дверей, облицьованих плівкою ПВХ, є несхожість з натуральною деревиною (двері будуть недоречні в ексклюзивному інтер'єрі), а також при отриманні сильних пошкоджень двері буде неможливо відремонтувати, так само і у дверей з екошпон неремонтоздатність дверного полотна при сильних механічних пошкодженнях.

Двері з плівки ПВХ є відмінним варіантом для нежитлових приміщень, таких як офіси, торговельні центри, адміністративні та розважальні заклади та інші громадські місця. Також дані двері можуть стати частиною декору при створенні оригінального інтер'єру в квартирі, так як кожен елемент або сторону двері можна оформити різними кольорами. А двері з екошпон, зважаючи на свою екологічності, стануть прекрасним варіантом як для будинку (це і дитяча кімната, і ванна, і кухня), так і для різних установ, в тому числі і дитячих.


двері Львів ламінат Львів ламінат двері Львів міжкімнатні двері львів двері міжкімнатні Львів міжкімнатні двері міжкімнатні двері двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/metaloplastikovi-vikna-lviv