Міжкімнатні двері з масиву. Технологія реставрації.

Двері з масиву - конструкція потужна і міцна. Тому в більшості випадків змінювати її немає необхідності - можна виконати якісну реставрацію. Досить обзавестися поруч інструментів і невеликим запасом часу.

Які інструменти знадобляться?

  • Будівельний фен або паяльна лампа. Використовується для зняття старих шарів фарби. Також можна задіяти спеціальні розчинники.

  • Шпатель. Двох розмірів: великий - для зняття фарби, маленький - для затирання дефектів поверхні.

  • Наждачний папір. Для затірки поверхні після зняття фарби.

  • Шкурка (крупно-і дрібнозернистий). Для затирочних робіт.

  • Стамеска і напилок. Для обробки складних ділянок.

  • Шпаклівка. Для усунення дефектів очищеної поверхні. Оптимальний варіант - акриловий склад.

  • Акрилова морилка, лак, фарба. Наноситься на поверхню, щоб закрити пори матеріалу.

  • Валик з коротким ворсом або пульверизатор. Для якісного фарбування двері.

  • Нова фурнітура.

Підготовка

Перед початком реставрації дверей з масиву необхідно зняти і укласти на стійку горизонтальну поверхню. Краще це робити в окремій кімнаті, тому що сміття буде чимало. Далі необхідно відкрутити стару фурнітуру.

Видалення старого лакофарбового покриття. При роботі з дверима з масиву слід проявити особливу акуратність, тому що можна пошкодити цінне дерево. Тому і рекомендується використовувати будівельний фен, за допомогою якого поверхню розігрівається, а фарба легко знімається. Видаляти шар потрібно, коли покриття починає пузиритися - для цього застосовується середній шпатель. В якості альтернативи можна задіяти звичайний праска, зробивши між ним і виробом прокладку з щільної тканини.

Шліфування. Щоб привести поверхню до ідеального виду, спочатку використовується велика шкурка, а потім - дрібнозернистий наждачний папір, що дозволяє усунути дрібні дефекти. На максимально зачищене підставу наноситься акрилова шпаклівка, що заповнює всі сколи та тріщини. Після нанесення і висихання складу поверхня знову шліфується.

Нанесення нового покриття. Для фарбування оптимально використовувати валик. Можна задіяти і пульверизатор, але для разових робіт окремо його купувати немає сенсу. Важкодоступні місця можна фарбувати губкою. Фарба або морилка наносяться в 2-3 шари і після повного висихання поверхня покривається захисним лаком. На фінальній стадії встановлюється нова фурнітура та двері монтується на колишнє місце.


двері Львів ламінат Львів ламінат двері Львів міжкімнатні двері львів двері міжкімнатні Львів міжкімнатні двері міжкімнатні двері двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/metaloplastikovi-vikna-lviv