Плівка ПВХ для міжкімнатних дверей: в чому її особливості?

Вироби з полівінілхлориду увірвалися на ринок меблів і оздоблювальних матеріалів порівняно недавно, але досить швидко завоювали популярність. Адже вони опинилися надійні, вологостійкі, технологічні і вкрай зносостійкі. Саме тому міжкімнатні двері, які встановлюють в публічних установах - магазинах, лікарнях, офісних приміщеннях, школах, часто роблять саме з ПВХ.

ПВХ-двері: що це таке?

Одна важлива деталь: двері з ПВХ, які використовуються у вхідних групах і міжкімнатні двері сильно розрізняються між собою. Вхідні двері з цього матеріалу зовні більше схожі на пластикові вікна. Ми ж говоримо тільки про міжкімнатні двері, які зовні схожі на всі інші (ламіновані, шпоновані і так далі), але відрізняються за своїми характеристиками. Для того, щоб почати розмову про плюси і мінуси міжкімнатних дверей з ПВХ, необхідно спочатку розібратися з тим, як вони влаштовані. Технологія їх виробництва схожа на таку для дверей будь-яких інших типів, однак є і своя специфіка. Ось як виглядає процес виробництва таких дверей:

  • Перший етап: виготовлення рами з соснового бруса;

  • Другий етап: установка наповнювача стільникового типу, який забезпечує звуко-, шумо-і теплоізоляцію дверей;

  • Третій етап: монтаж поверх конструкції плити з МДФ;

  • Четвертий етап: обклеювання плити плівкою ПВХ.

Саме четвертий етап і відрізняє виробництва двері з полівінілхлориду від всіх інших типів. Важливо відзначити, що двері з ПВХ будуть помітно важче, ніж навіть дерев'яні. Дивно, але це так, навіть з урахуванням того, що товщина дерев'яних дверей зазвичай становить 4-5 сантиметрів, а ПВХ - всього 3-3,5 сантиметра. Неможливо однозначно віднести це до плюсів чи мінусів конструкції, скоріше це можна вважати їх особливістю. Через більшої ваги таким дверям потрібні і більш міцні петлі. До речі, завдяки цій властивості дуже легко визначити - якісні двері перед вами чи ні: адже чим вона легше, тим вище шанс, що виробник заощадив на матеріалах.

Плюси і мінуси: чого більше у дверей ПВХ

Двері з ПВХ відрізняються відмінною зносостійкістю і більш довговічні, звичайно, за умови того, що виробник не економив на якості. Другий їх плюс - різноманітність кольорів і фактур. Під дерево або обклеєні леопардового плівкою? Хай-тек або класика? Матове або глянсове покриття? Двері ПВХ надають варіанти на будь-який смак і під будь-яку дизайнерську задачу. Третій важливий плюс - доступна ціна, причому тип плівки на вартість практично не впливає. Без мінусів теж не обійшлося, їх всього два, але для кого-то вони можуть здатися незначними. Перший: двері, покриті плівкою з фактурою дерева, виглядають не так привабливо, як у випадку, наприклад, з ламінованим дверима. А ще по центру двері є порожнечі, які обумовлені технологічними особливостями виготовлення. Важливо відзначити, що в домашніх умовах двері ПВХ не будуть сильно вигравати у дверей з масиву в довговічності. Ця перевага явно проявляється тільки в місцях з украй високою прохідністю. А для будинку їх варто віддати перевагу тільки в тому випадку, якщо вам сподобався дизайн.


двері Львів ламінат Львів ламінат двері Львів міжкімнатні двері львів двері міжкімнатні Львів міжкімнатні двері міжкімнатні двері двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/metaloplastikovi-vikna-lviv