Основні способи заощадити на опаленні будинку.

1. «Закутати» будинок в теплоізоляційні матеріали.

Енергоефективний і енергозберігаючий будинок має мінімальне енергоспоживання і може взагалі не потребувати опалення. Застосовуючи високоякісні матеріали для комплексної ізоляції стін, покрівлі, підлоги, стелі, горища, підвалу та фундаменту, усуваючи в конструкціях місточки холоду і утеплюючи вікна та двері, тепловтрати можна знизити більше ніж на 50%, а загальне енергоспоживання - на 25%. Використання ефективного теплозахисту дозволить скоротити річне споживання енергії з 250-350 до 100-150 кВт/год на квадратний метр житлової площі.

2. Встановити систему з вітрогенератора і сонячної батареї.

Така система, встановлена на ділянці, дозволить повністю переключитися на автономне постачання і самостійно забезпечувати потреби в електроенергії і теплі. Припустимо, в будинку проживає сім'я з чотирьох чоловік. В середньому на неї треба 200-300 кВт. Для отримання такої потужності необхідно встановити сонячні батареї сукупною площею близько 10 кв.м.

3. Встановити тепловий насос.

Агрегат забирає низькотемпературне тепло підземного джерела, щоб віддати його опалювальній системі будинку. Годиться і грунт, і підземні води, проте температура цього джерела ніколи не повинна опускатися нижче 1 С°. Все, що тепліше цієї позначки, підходить, щоб тепловий насос отримав його теплову енергію, підсилив і змусив працювати на обігрів будинку. Завдяки цьому пристрою до 75% енергії, необхідної для опалення будинку та нагрівання води, може дати природа.

4. Встановити систему повітряного опалення

У ній повітря нагрівається всередині повітроводу і дозволяє задавати свою температуру для кожної кімнати в будинку.

5. Встановити програматори температури.

Ці прилади одночасно стежать за комфортною температурою в будинку і знижують витрату електроенергії практично в два рази. Принцип їх дії - в раціональному споживанні енергії в різні проміжки часу: коли ви вдома, опалення підтримує потрібну температуру, коли ви пішли - програмований контролер знижує температуру в приміщенні до мінімально комфортної.

6. Енергозберігаючі склопакети.

Завдяки багатошаровому напиленню срібла на поверхні скла. Найтонші шари металу мають здатність відбивати всередину приміщення теплову енергію, яка випромінюється від обігрівачів всередині приміщення. Наприклад при зовнішній температурі -20 градусів та температурі в приміщені +20, температура на поверхні скла всередині приміщення у звичайного склопакета буде +5, а у склопакета з Low-E склом +15.Влітку енергозберігаюче скло діє в протилежному напрямку, відбиваючи тепло зі сторони вулиці. Таким чином Low-E скло підтримує тепловий баланс, який зберігає тепло взимку та прохолоду влітку. Якщо у Вас звичайні склопакети, Ви значно зекономите тепло, замінивши звичайні склопакети, на енергозберігаючі. Для цього Вам не доведеться замінювати вікно, а лише склопакет.

7. Посадити навколо будинку дерева.

Вони допоможуть захистити будинок від холодного вітру і зберегти в ньому тепло. Висаджувати дерева потрібно на такій відстані від стін, яка мінімум в два рази перевищує висоту дорослих рослин.

Повернутись до списку..


 
 
 
двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні пластикові вікна гаражні ворота Міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна дерев'яні вікна ламінат пластикові вікна міжкімнатні двері двері Львів ламінат Львів ламінат двері Львів міжкімнатні двері львів двері міжкімнатні Львів міжкімнатні двері міжкімнатні двері двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/metaloplastikovi-vikna-lviv