Шукаєте елегантну альтернативу існуючим системам опалення будинків? Скляна черепиця від компанії «Soltech System» - це революційний метод використання сонячної енергії в будь-якій будівлі. Замість традиційної черепиці зробленої з бетону або глини, ця черепиця виготовляється зі скла, дозволяючи сонячним променям потрапляти на поглинаючу поверхню під черепицею.

Отримувана енергія інтегрується в існуючу опалювальну систему будівлі або з електромережею. Основною перевагою системи «Soltech» є те, що вона не потребує яскравого сонячного світла, щоб працювати, а це означає, що система також генерує енергію в дні з невеликою хмарністю.

Виробник описує систему таким чином: "скляна черепиця дозволяє сонячним променям потрапляти на спеціальну поглинаючу, що поглинає енергію сонячних променів. Під поглинаючою тканиною нагрівається і циркулює повітря. Отримана енергія в подальшому направляється в будинок і потрапляє в існуючу опалювальну систему будинку". Таке рішення можна використовувати в будинках з різними системами опалення: як водяним опаленням, так і повітряним. 

А яка ваша  думка щодо таких іновацій?

Повернутись до списку..


двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні пластикові вікна гаражні ворота Міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна дерев'яні вікна ламінат пластикові вікна міжкімнатні двері двері Львів ламінат Львів ламінат двері Львів міжкімнатні двері львів двері міжкімнатні Львів міжкімнатні двері міжкімнатні двері двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/metaloplastikovi-vikna-lviv