Категорії

двері міжкімнатні

двері міжкімнатні

міжкімнатні двері

Діти - найдорожче і найцінніше в нашому житті. Тому до всього, що стосується дітей, ми ставимося дуже уважно, більш педантично і вибірково. Ми пред'являємо дуже серйозні вимоги до продуктів дитячого харчування, до одягу, іграшок, але важливо для нас також який інтер'єр в кімнатах де живуть і грають наші діти. А це безпосередньо залежить від екологічності матеріалів, які оточують дитину. При цьому естетична сторона в оформленні дитячих кімнат відіграє величезну роль. Всі ці завдання об'єднує і вирішує нова серія Дитячої лінії міжкімнатних склокаркасних дверей ТМ «Axioma» . Малюнки дитячої лінії дверей «Axioma» з казковими персонажами, улюбленими героями можуть доповнити інтер'єр дитячої кімнати і стати добрими друзями для Ваших малюків.

Багато батьків сумніваються, чи варто ставити в дитячу кімнату двері зі скла або дзеркала, побоюючись, що дитина може його розбити і пораниться. Але, на сьогоднішній день, виробники навчилися виготовляти склокаркасні двері з надміцного матеріалу, застосовуючи у своїй роботі передові технології, тим самим, гарантуючи безпеку їх застосування.

Міжкімнатні склокаркасні двері «Axioma» це не тільки красиве інтер'єрне рішення для кімнати Вашої дитини, але й 100% безпека.

До того ж двері «Axioma» із дзеркальною поверхнею не тільки візуально розширять простір дитячої кімнати, але і послужать додатковим джерелом світла, відбиваючи промені з вікон і люстр.

Поспішайте зробити подарунок своїй дитині!

Ознайомитися з малюнками можна на нашому сайті в розділі «Продукція».

Повернутись до списку..


двері Львів ламінат Львів ламінат двері Львів міжкімнатні двері львів двері міжкімнатні Львів міжкімнатні двері міжкімнатні двері двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/metaloplastikovi-vikna-lviv