Дуже важливо, під час прибирання, а саме догляду за міжкімнатними дверями,користовуватись виключно якісними поліролями і миючими засобами.

Перед їх застосуванням чітко вивчіть інструкцію. Якщо Ви збираєтеся вимити скло, то слід застосовувати спеціальні засоби. Їх легко можна знайти у будь-якому відділі, де продають товари для дому. При догляді за дверями і склом рекомендується користуватися делікатною сухою тканиною, щоб уникнути псування поверхні.

Увага! Під час експлуатації і догляду за дверями категорично не можна користуватись:

*Губкою з грубою  поверхнею з металізованих волокон.

*Не забудьте про те, що двері не допустимо тримати в постійному контакті з водою. Перед установкою дверей варто виключити місця, в яких будуть різкі перепади температури, а так само підвищеної вологості (сауни, бані).

*Не користуватись миючими і чистячими засобами, до складу яких входять кислоти, розчинники, масла і інші подібні елементи.

Рекомендації по догляду за дверима зі штучним покриттям. 

Для повсякденного прибирання , а саме видалення пилу з поверхні дверей слід використовувати суху тканину. Якщо сталося сильне забруднення поверхні, треба застосувати засоби, призначені для чищення, які не містять шліфуючих елементів.

Не забувайте, про те що після чищення, варто використовувати якісний поліроль. Так само його слід використовувати, якщо Ви хочете добитися натурального блиску поверхні. Крім того він створює бар'єр для осідання пилу, і в загальних рисах покращує зовнішній вигляд. Для того, щоб Ваші двері мали естетичний вигляд, і служили Вам довгі роки, не рідше чим раз на рік треба протирати поверхню засобом який містить віск. Він допомагає приховати легкі пошкодження, такі як подряпини і мікро тріщини, які могли з'явитися під час експлуатації .

Рекомендації по догляду за дверима зі штучним покриттям. 

Такі матеріали, як ламінат, плівка у меншій мірі піддаються подряпинам, сколам і іншим механічним пошкодженням. Не примхливі, до довкілля, температури повітря і вологості. За ними можна доглядати за допомогою миючих засобів, застосування яких не псуватиме структурну поверхню виробів. Технологічно у наш час можна отримати якісні вироби, які не один рік Вам служитимуть.

Дрібний ремонт лакованих і шпонованих дверей.

Неможливо повністю захистити двері від різних механічних пошкоджень сколів і тріщин. Тому не варто хвилюватись і якщо Ваші двері постраждали під час експлуатації в процесі експлуатації постраждав. Якщо на поверхні почали проявлятися лущення лаку, а так само не дуже глибокі подряпини, то таке пошкодження можна усунути власними силами. Один з найдієвіших методів це підфарбовування, чи використання прозорих лаків. Подібні засоби можна придбати в місці продажу дверей, або будь-якому магазині будівельних матеріалів.

В тому випадку, якщо пошкодження поверхні дверей не значне і не видно глибокого пошкодження деревини, шпон можна відновити. В першу чергу необхідно спробувати застосувати кілька разів підряд поліроль на восковій основі нанести і полірувати доки пошкодження стануть непомітними. Якщо це не допомагає, то можна застосувати специфічний "лак-спрей" для ремонту. Детальний опис використання цього матеріалу Ви зможете прочитати на упаковці балончика. Якщо ушкодження глобальніші, і порушили структуру деревини то такі ушкодження можна виправити за допомогою кольорових воскових олівців. Існує багато відтінків, і не забере сил підібрати потрібний колір. Підібраний за кольором восковий олівець розігріваємо, і затираємо в ушкоджене місце (тріщину) і залишаємо на поверхні дверного полотна трохи воску, і поліруєм. Якщо пошкодження глибоке ,застивший віск шліфуєм дрібнозернистим шліфувальним папером (нульовка) і після цього наносим прозорий лак. Коли лак підсохне заполірувати це місце поліролем. Зверніть увагу на те, що лак треба саме ремонтний. Інакше не буде отриманий потрібний нам результат!

Якщо площа ушкоджень занадто велика, не слід проводити реставраційні роботи самостійно. При виготовленні дверей на поверхню наносять виробничий лак, а він значно відрізняється від тих, які доступні в магазинах.

Повернутись до списку..
двері Львів ламінат Львів ламінат двері Львів міжкімнатні двері львів двері міжкімнатні Львів міжкімнатні двері міжкімнатні двері двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/metaloplastikovi-vikna-lviv