Якщо Ви вирішили змінити вікна, і зупинили свій вибір на металопластикових вікнах, то, безумовно, найважчим етапом для Вас стане вибір профілю та встановлення пластикових вікон. Ви, безсумнівно, послухаєте поради знайомих, прочитаєте масу спеціальної літератури та підійдете до прийняття важливого рішення по-справжньому "підкованим" у цьому питанні. Але уявіть собі, що цей етап уже позаду. Ви нарешті визначилися, і Ваш будинок прикрасили нові пластикові вікна. Ми пропонуємо Вам декілька порад по догляду за пластиковими вікнами, яким ми радимо дотримуватись всім своїм покупцям. 

ПВХ-профіль необхідно очищати за допомогою звичайного мильного розчину або спеціальних миючих засобів, які не містять абразивних (які дряпають) речовин. Миючий засіб наноситься м’якою тканиною на поверхню рами та залишається до повного висихання, після чого протирається вологою серветкою.

ПВХ за хімічним складом нестійкий до кислотних розчинів, тому він не повинен оброблятися хімічно активними речовинами (спиртом, нітролаками, органічними розчинниками, ацетоном). Ці зауваження також стосуються і ламінованого профілю.

Ущільнювачі виготовлені з сучасного матеріалу, на основі синтетичного каучуку (EPDM-ущільнювачі), який, тим не менш природно старіє. Для збереження еластичності та водовідштовхувальних властивостей необхідно 2 рази на рік очищати його від бруду вологою серветкою та протирати спеціальними засобами (для обробки використовуйте тканину, яка добре вбирає).

Ваші вікна оснащені фурнітурою. Ці елементи дозволяють стулкам легко і просто відкриватися та закриватися в потрібному вам напрямку. Для догляду за фурнітурою рекомендуєм використовувати засоби котрі не руйнують захист від корозії. Два рази на рік при зміні сезону радимо змащувати всі рухомі складові частини маслом, що не містить кислот або смол.

Вікна з ПВХ характеризуються високою герметичністю, і в закритому стані пропускають дуже мало повітря. Таким чином, в приміщеннях, особливо на кухні під час приготування,накопичується волога. Іноді, у вигляді конденсату, вона може випадати на найхолодніших ділянках вікна — склопакета. Щоб цього не траплялося, радимо Вам частіше провітрювати приміщення.

За статистикою, на миття вікна йде приблизно 10-15 хвилин. Погодьтеся, зовсім небагато, а результат - чисті вікна, захищають Вас від шуму вулиць, та зберігають тепло Вашого будинку.

Дотримуючись цих рекомендаціїй Ви зможете радіти Вашим вікнам довгі роки, приділяючи їм мінімум часу.

Повернутись до списку..

 

 
двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні пластикові вікна гаражні ворота Міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна дерев'яні вікна ламінат пластикові вікна міжкімнатні двері двері Львів ламінат Львів ламінат двері Львів міжкімнатні двері львів двері міжкімнатні Львів міжкімнатні двері міжкімнатні двері двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/metaloplastikovi-vikna-lviv