В цій статті ми ознайомимо Вас з основними процесами сучасного виробництва Вашого майбутнього вікна, починаючи від виготовлення профілю і закінчуючи відвантаженням готового виробу.

Усі виробничі процеси і фотографії взяті з реальних виробництв наших постачальників з України та Європи.

Історія вікна починається з приготуваннят ПВХ суміші (компаунд). Компаунд складається з декількох основних складових, таких як ПВХ смола, стабілізатори, модифікатори, крейда, двоокис титану, внутрішні і зовнішні мастила.

Кожен компонент автоматично дозується в чіткій пропорції. Щонайменше недотримання пропорції, як у бік зменшення, так і у бік збільшення загрожує порушеннями режимів виробництва (температура пластифікації, швидкість виробництва, навантаження на устаткування і інструмент, відхилення від допустимих розмірів готової продукції).

 

 

 

 

 

Після змішування компаунд потрапляє в накопичувальні силосу для остаточного відстою перед подачею на виробничі лінії.

Після цього компаунд з транспортної пневмосистеми подається на лінію виробництва ПВХ профілю.

З цього моменту починається процес екструзії (від лат. extrusio - виштовхування).

 

 

 

  

Це технологія отримання виробів шляхом безперервного продавлювання розплавленого матеріалу (компаунда) через формуючу головку (філ'єру). 

 

Після цього розплавлений до 180-200 С ° профіль проходить через калібратор, де він остаточно формується і охолоджується до 20-30 С °.

 

 

 

Далі наноситься захисна плівка, нарізається профіль необхідної довжини. Профіль упаковується в палети.

Кожних 4:00 відбувається відбір зразків для всебічної перевірки у власній лабораторії.

 

 


 

Виготовлення самого вікна починається з обробки замовлень і створення технологічного завдання.

Всі основні процеси виробництва ТМ «Epsilon» автоматизовані. Завдання для автоматичного обладнання надходять в електронному вигляді, що повністю виключає помилки при ручній обробці.

Перша ділянка виробництва - порізка ПВХ профілю. Автоматичний пильний центр «Haffner» (Німеччина) відповідно до технічного завдання нарізає заготовки рами і стулки необхідного розміру з точністю 0,1 мм. Після порізки кожна заготовка маркується етикеткою зі штрих-кодом, в якому знаходиться вся інформація про майбутнє вікно.

Після порізки в усі заготовки вставляється сталевий оцинкований профіль. Цей процес називається армуванням профілю. Сталевий оцинкований профіль прикручується до ПВХ профілем спеціальними саморізами зі свердлом. Відстань між саморізами для білого профілю — 400 мм., для кольорового — 250 мм.

Наступний етап це свердління та фрезерування технологічних отворів.

Автоматичний обробний центр «Thorwesten» (Німеччина) при зчитуванні штрих-коду з заготовки, завантажує програму обробки заготовки. Використовуючи 6 різних інструментів обробний центр в автоматичному режимі робить дренажі, вентиляційні отвори, отвори для кріплення імпоста, фрезерування під замки, свердління отворів під петлі.

Далі відбувається сортування і на спеціальних візках заготовки передаються на дільницю зварювання і зачистки. 

 

 

 

Один з найбільш складних і відповідальних ділянок - це дільницю зварювання і зачистки майбутніх вікон.

На цьому етапі 4-х головочного зварювальні автомати «URBAN» (Німеччина) з'єднують 4 заготовки в одну конструкцію. Точне позиціонування осей XY разом із системою зварювання «в розмір» дозволяють одержувати готові рами і стулки строго заданого розміру. Завдяки методу зварювання з паралельним зведенням профілю, збільшується міцність кута на 30%.

 


 

Після зварювання виходить кут з наплавом. 

 

 

 

Зачистка такого кута відбувається на 4-х осьовому CNC зачисному верстаті «URBAN» (Німеччина).

 

 

Після зачистки виходить рама і створка готова для подальшої обробки.


 

 

Варто додати, що ці два верстати пов'язані між собою системою он-лайн. При зчитуванні штрих-коду з заготовки, зварювальний верстат позиціонується за заданим розміром, а зачистний верстат отримує інформацію про конструкцію (розмір, тип профілю, колір) і завантажує потрібну програму для обробки.

 

Далі рама надходить на складальні столи, де встановлюються палітурки (імпости), прикручуються петлі і фурнітурні зачепи.

Паралельно відбувається установка віконної фурнітури на створкпи. На напівавтоматичному столі прикручуються механізми відкриття і петлі. 

Завершальний етап виробництва Вашого вікна - скління.

Для рівномірного розподілу ваги склопакета в фальц рами встановлюється спеціальна вирівнювальна підкладка, після чого вставляється склопакет і в певній послідовності розклинюється дистанційними підкладками. Це необхідна і дуже важлива процедура. При правильному розклинюванні збільшується жорсткість конструкції і виключається провисання створки.

Склопакет фіксується штапіками і вікно практично готове. Залишиться зробити регулювання та контроль ВТК. 

Повернутись до списку... 

 


двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні пластикові вікна гаражні ворота Міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна дерев'яні вікна ламінат пластикові вікна міжкімнатні двері двері Львів ламінат Львів ламінат двері Львів міжкімнатні двері львів двері міжкімнатні Львів міжкімнатні двері міжкімнатні двері двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/metaloplastikovi-vikna-lviv