Підвіконня WDS – це унікальна інженерна розробка спеціалістів компанії МІРОПЛАСТ.

Компанія МІРОПЛАСТ - один з лідерів ринку, найбільший в Україні виробник профільних систем для вікон і дверей бренду WDS. Популярність продукції компанії обумовлена високою якістю профілю, асортиментом, що дозволяє забезпечити потреби будь-якого споживача. 

Сучасне виробництво МІРОПЛАСТ, що має найсучасніше інноваційне обладнання, жорсткий та принциповий контроль якості продукції та найкращу сировину, дозволяє компанії випускати продукцію, що відповідає найсуворішим стандартам якості України та Європи. Цей факт підтверджується багатьма сертифікатами якості.

Підтримуючи статус флагмана віконної галузі України, компанія МІРОПЛАСТ приділяє максимальну увагу розвитку свого виробництва. У сезоні 2013 року компанія розширює асортимент своєї продукції, доповнюючи випуск профільних систем лінійкою ПВХ-підвіконь під торговою маркою WDS. Тим самим МІРОПЛАСТ пропонує перейти на новий рівень співпраці, пропонуючи споживачеві найкращі та найзручніші варіанти комплексного заскління з підвіконням, яке якнайкраще пасуватиме вікну. 

Підвіконня WDS мають широку гамму унікальних кольорів, які додадуть елегантності тародзинку у будь-який інтер’єр. Особливо у поєднанні з ламінованими вікнами WDS. Особлива конфігурація підвіконня, розташування внутрішніх перетинок забезпечують надзвичайну міцність конструкції. Функціональні переваги підвіконь WDS оцінить кожен господар: найміцніша конструкція, яку неможливо пошкодити у побуті, стійкість до плям, вологи, високих температур, сонячних променів, механічних пошкоджень. Асортимент підвіконь включає в себе пропозиції, що підійдуть на різні смаки та бюджети. Відтепер наші партнери зможуть працювати  зі споживачем будь-якої категорії, пропонуючи вагомі переваги якісного заскління. 

Ретельно підібрана рецептура суміші на основі полівінілхлориду, що використовується для виготовлення підвіконня, гарантує легкість та практичність підвіконня WDS. А його особлива геометрія формується за допомогою спеціальних фільєр, які використовуються під час екструзії. Підвіконня WDS вигідно відрізняються унікальною скругленою формою капіноса.

Довершеність дизайну підвіконня WDS надає ламінація, в процесі якої його попередньо ґрунтують за допомогою праймера, що забезпечує надійну та довготривалу адгезію ламінаційної плівки з профілем. Після цього ламінаційна плівка з нанесеним клеєм прикатується спеціальними роликами суворо по контуру профілю. Процес ламінації повністю автоматизований та проходить під контролем спеціалістів.

При цьому контроль якості продукції проходить на кожному етапі виготовлення підвіконня. Його здійснює власна лабораторія якості виробника, повністю облаштована необхідним обладнанням для проведення усіх технічних тестів. Такий суворий контроль виправдовується відмінною якістю продукції, що підтверджують сертифікати відповідності.

Неперевершений зовнішній вигляд підвіконня забезпечується використанням найсучасніших технологій ламінування підвіконь. Поетапне нанесення декоративних та захисних плівок гарантує виключне поєднання практичності, дизайну та довговічності в експлуатації конструкції.

Кольорова гама підвіконня WDS вражає своїм розмаїттям декорів. Лінійка WDS включає популярні дерев’яні текстури, під каміння або ідеально білі. До речі, тільки в асортименті WDS можна знайти не тільки дзеркально глянцеві білі підвіконня, але й матово-білі, оксамитові та ніжні на дотик. Кожен декор максимально передає натуральні кольори та текстури.

Вологостійкість. 

Забезпечує довгострокову експлуатацію підвіконня без загрози деформації і розшарування від вологи і вогкості.

Плівка, яка використовується для ламінації, стійка до появи плям, дії вологи, високих температур, сонячних променів та механічних пошкоджень. Кольорові рішення чудово поєднуються з ламінованими вікнами WDS. Вони підібрані таким чином, щоб кожен міг зробити вибір згідно інтер’єру кімнати, призначення та власних вподобань. Лінійка WDS враховує найпопулярніші запити споживачів та поєднує їх з унікальними власними пропозиціями.

Простота у монтажі та експлуатації. 

Підвіконня WDS прості і невибагливі в експлуатації, за ними не потрібно ніякого спеціального догляду. 

Термостійкість.

Дозволяє витримувати підвіконню будь-які предмети високої температури.

Дизайн.

Елегантний дизайн підвіконня робить його родзинкою будь-якого інтер'єру, додаючи презентабельності і витонченості зовнішнім виглядом вікна.

Міцність.

Висока міцність. підвіконня WDS забезпечується особливою конструкцією, розробленої з урахуванням можливих навантажень.

Зносостійкість.

Стійкість до зносу і подряпин. Завдяки особливому покриттю, підвіконня WDS зберігає ідеальний зовнішній вигляд при будь-яких механічних впливах у побуті.

Повернутись до списку..
двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні пластикові вікна гаражні ворота Міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна дерев'яні вікна ламінат пластикові вікна міжкімнатні двері двері Львів ламінат Львів ламінат двері Львів міжкімнатні двері львів двері міжкімнатні Львів міжкімнатні двері міжкімнатні двері двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/metaloplastikovi-vikna-lviv