Якщо ви вирішили зробити розпашні ворота своїми руками, вам потрібно знати деякі особливості та нюанси їх монтажу, і в першу чергу - визначитися, з якого матеріалу буде виконана конструкція. Без сумніву розпашні ворота сьогодні користуються великою популярністю і попитом , вони прості в плані монтажу, тому їх виготовлення не складе особливих труднощів.

Перш, ніж взятись за конструкцію, необхідно визначитеся, якими будуть, Їх можна виконати в двох варіантах - автоматичному і ручному. Але, перш, ніж ми розкажем про конструкцію і монтаж розпашних воріт, давайте поговоримо про їх переваги.

По-перше, монтаж розпашних воріт з профнастилу дуже простий, найголовніше - скласти правильне і точне креслення розпашних воріт з профлиста, в якому будуть вказані і прораховані всі розміри майбутньої споруди. Якщо ви заздалегідь підготуєте все необхідне на монтаж воріт з профнастилу, на основну роботу може піти всього день.

По-друге, такі конструкції з профнастилу легки, це багато в чому полегшує роботу, адже вам не потрібно користуватися важкою будтехнікою.

І остання важлива перевага розпашних конструкцій полягає в тому, що вони сучасні і мають привабливий зовнішній вигляд. За бажанням (і, звичайно, виходячи їх фінансових можливостей) ви завжди можете надати таким воротам «родзинку», наприклад, за допомогою декорування кованими елементами.

Не варто забувати і про такі якості розпашних воріт з профнастилу, як практичність, вони володіють високими експлуатаційними якостями. Функціональні і прослужать вам не один десяток років. 

Конструкція розпашних воріт.

Конструкція розпашних воріт з профнастилу може бути найрізноманітнішою. Це модульні конструкції, які збираються з труби, металевих профілів і профнастилу.

Ви можете проявити фантазію і виконати розпашні ворота в будь-якому стилі і вигляді. А якщо прикрасите їх ковкою, розпашні ворота стануть невід'ємною частиною декору вашої ділянки. Але не варто вибирати дуже складні конструкції, якщо ви не професіонал в цій справі - є можливість зробити щось не так і зіпсувати зовнішній вигляд .

Основа розпашних конструкцій - дві створки. Вони підвішуються на петлі, попередньо прикріплені до стовпів. Якщо бажаєте автоматизувати свої ворота з профнастилу, слід встановити на них приводи, управляти якими можна дистанційно або за допомогою пульта.

Відстань між створками і опорами можна закрити за допомогою спеціальних профілів-нащільників, вони додадуть вашим розпашним воротам з профнастилу ще більшу елегантність. Нерідко господарі монтують в полотно хвіртку, або окремостоячу.

Створки воріт ви можете обшити профнастилом з маркуванням 8 або 10. Такий профнастил досить міцний при своїй легкості.

В першу чергу визначитеся, які розміри будуть у майбутніх воріт з профнастилу.

Зробіть розмітку по периметру воріт з профнастилу і визначте місця опор. У цих місцях викопайте ямки, глибиною в півтора метра.Їх дно засипається щебенем і піском. Потім встановлюються стовпи, обов'язково проводиться їх вирівнювання рівнем і тільки після цього — бетонування. Повне висихання розчину відбувається протягом 2 тижнів. За цей час ви можете закінчити всі інші підготовчі роботи


В якості декорування, стовпи можна облицювати цеглою. Трубу, з якої нарізають стовпи, перед використанням очищають, прибирають іржу і грунтують.

Варимо раму.

Цей етап роботи дуже відповідальний, тому слід дотримуватися всіх запобіжних заходів. Рама вариться з труб, перетин яких 60 * 40 мм. Дуже важливо заварювати всі порожнини в трубі , інакше в них може потрапити вода. Каркас збирається на землі, по попередніх кресленнях.

Коли цільна рама буде зварена (в готовому вигляді вона має вигляд прямокутника з двома центральними трубами), болгаркою слід розрізати створки на дві частини, а отвори, які при цьому утворюються, зварити.

Тепер виготовляємо внутрішній каркас з профтруби (перетин 40 * 20). Приварювання труб відбувається шахово, що забезпечує жорсткість створки. Після зварювальних робіт не забудьте зачистити шви, прибрати шлак і покрити зварювальні місця розчином проти корозії.

Обшиваємо конструкцію.

Робиться це дуже акуратно, кріпити профнастил краще за допомогою саморізів. 

На завершальному етапі приварюють до рами петлі, монтуємо замок. Автоматику, якщо вона передбачена у вашій конструкції ви монтуєте згідно інструкції.  ось закладну для автоматики слід підготувати ще на етапі бетонування стовпців.

Монтаж хвіртки.

Хвіртка (калітка) дозволяє швидко і без зайвих зусиль потрапляти на ділянку. Ви можете спорудити хвіртку безпосередньо в створці воріт , або поруч окремостоячу. Перший варіант трохи складніше, тому як конструкцію рами потрібно ускладнити, вона повинні включати в себе, крім ребер жорсткості, ще й внутрішню раму, на яку буде кріпитися хвіртка. Відзначте висоту верхньої точки хвіртки і приваріть там профтрубу, від якої вниз будуть відходити дві поперечіни. Розміри хвіртки (калітки) залежать від розмірів воріт , рекомендовано до 1 м ширини і не вище 2 м.

Збирати хвіртку потрібно окремо, її навішують на петлі, які попередньо приварюються до каркаса. Ручку і замок встановлюють в самому кінці роботи

Розпашні ворота з профнастилу міцні і надійні, крім того, вони вельми привабливі.По завершенні робіт ви і навколишні неодмінно будете пишатися своїми розпашними воротами. Ще б, адже ви зробили їх самостійно.

Повернутись до списку..двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні пластикові вікна гаражні ворота Міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна дерев'яні вікна ламінат пластикові вікна міжкімнатні двері двері Львів ламінат Львів ламінат двері Львів міжкімнатні двері львів двері міжкімнатні Львів міжкімнатні двері міжкімнатні двері двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/metaloplastikovi-vikna-lviv