Бути щасливим володарем заміського будинку і не бути при цьому власником автомобіля - просто неможливо. Тому, забезпечивши себе комфортним житлом, не забудьте про те, що Вашому коханому транспортному засобу теж треба десь жити. Звичайно, машину можна поселити і під навісом, і на відкритому повітрі, але краще поселити її в опалювальному гаражі, де їй не будуть страшні несприятливі погодні умови. Крім того, надійний теплий гараж забезпечить додаткову безпеку автомобіля від угону, і гарантує, що система запалювання Вашого автомобіля не підведе навіть у найлютіші морози. Безумовно, в цих питаннях не останню роль відіграють гаражні ворота. І сьогодні вже всім відомо, що ворота можуть бути утепленими, приводитися в рух одним натисканням кнопки, і стати справжньою окрасою заміського будинку. Здивувати можна, мабуть, лише кількістю пропозицій, яке існує на ринку гаражних воріт. Але, перед тим як придбати ворота, необхідно для початку розглянути всі можливі варіанти гаражів і вибрати найбільш підходящий конкретно для Вашого випадку.

Гаражі бувають різні.

На перший погляд здається, що гараж - це просте архітектурне будова, не відмінне різноманіттям варіантів виконання. Але, насправді, він може бути вбудованим, прилеглим до будинку, окремо стоячим, навісним і навіть мобільним (не капітальною будовою).

Вбудований.

 

Окремостоячий.

Гаражі навісні і вбудовані в цокольний поверх будинку - сьогодні рідкість, оскільки їх розташування і конструкція створюють масу труднощів при їх експлуатації. Що стосується навісних гаражів, то проблеми пов'язані, насамперед, з відсутністю якої-небудь термо- та гідроізоляції паркувального місця такого типу. А для нормального в'їзду у вбудований гараж цокольного поверху з нахилом 20 ° перед будинком потрібно буде організувати невеликий майданчик, що відсуне його в глибину ділянки. Якщо цього не зробити, доведеться збільшити кут в'їзду в гараж, що зробить проблематичним виїзд з нього.

Однак якщо не заглиблювати вбудований гараж нижче рівня землі, його переваги стануть очевидні: він не займе корисну площу ділянки; буде опалюватися, що дуже зручно для стоянки і ремонту машини; в нього можна легко потрапити з дому, не виходячи на вулицю; не зажадає окремої підводки комунікацій.

Прибудований до будинку гараж мало чим відрізняється від вбудованого, хіба що займає корисну площу ділянки, яку можна було б використовувати для інших цілей. Такий гараж є ніби частиною будинку: у них є спільні стіна і дах, системи опалення, водо- і електропостачання. Протяжність комунікацій у такого гаража значно менше, ніж у окремо збудованого.

Мобільний гараж поєднує в собі безліч переваг, що відрізняють його від капітальних будівель аналогічного призначення. Основні його переваги: легкість в монтажі, можливість змінювати місце розташування гаража, економія коштів. За бажанням власника гаража, наприклад, при реконструкції будинку або зміну ландшафту, мобільну конструкцію можна розібрати, а потім заново зібрати без втрати якості споруди.

Точність розрахунків.

Прийнявши рішення про встановлення гаража у себе на ділянці, будь то капітальна прибудова до будинку або мобільний будинок, важливо не помилитися з його площею. Розмір гаража, в першу чергу, безпосередньо залежить від габаритів автомобіля. І в більшості випадків становить 4х6 м. В такому приміщенні вільно поміститься машина шириною до 2 м і довжиною - 4,5 м. При цьому вздовж гаража, з обох сторін, залишиться по 50 см для відкривання дверцят і зручного виходу з машини, а перед автомобілем - простір для комфортної парковки. Що стосується висоти гаража, то її потрібно розраховувати виходячи з розмірів та технічних характеристик воріт, які в подальшому Ви плануєте встановити.

Оптимально зручна ширина воріт для гаражного приміщення - 2,5 м. Але, якщо Ви є власником престижної дорогої іномарки (наприклад, Mercedes або BMW, які можуть бути довжиною до 5 м і шириною до 1,9 м), то розмір гаража доведеться збільшити . Просторе приміщення в будь-якому випадку буде краще. У ньому зручно обслуговувати і ремонтувати автомобіль, а на полицях і стелажах розміщувати інструменти, шини та інші необхідні речі.

При облаштуванні гаража, розрахованого на два автомобіля, крім розмірів машиномісця між автомобілями, необхідно передбачити додаткове відстань не менше 70 см.

Окремий гараж найкраще розташувати ближче до в'їзду у двір для того, щоб не прокладати через всю територію ділянки під'їзні шляхи. Найбільш вдале місце розташування такого гараж - на лінії забудови ділянки. При цьому гаражні ворота виходитимуть відразу на вулицю, а цінні квадратні метри ділянки будуть максимально вільними.

Чи буде окремий гараж теплим чи ні - залежить від власника. Це може бути капітальна будова з цегли, побудоване в одному стилі з усіма будівлями садиби, і збірна металева конструкція, і частина хозблока. А може - і модульна конструкція з сучасних матеріалів.

Вибираємо ворота.

Обов'язковим атрибутом будь-якого теплого гаража є ворота, які повинні бути зручними, надійними і безпечними в експлуатації. Крім того, вони послужать Вашому автомобілю додатковим захистом від угону і несприятливих впливів навколишнього середовища. За типом конструкції гаражні ворота діляться на розпашні, секційні та рольворота.

Що стосується розпашних воріт, то це один з менш незручних в експлуатації видів автомобільних воріт. Для їх відкриття потрібно значне простір перед воротами. Взимку Вам доведеться витрачати багато часу і сил, розчищаючи цю територію від снігу, щоб ворота можна було відкрити. Крім того, гараж з розпашними воротами досить складно утеплити.

Кращою альтернативою розпашним воротам стануть для Вас секційні ворота з сендвіч-панелей і рольворота. Останні встановлюватися як у внутрішні, так і зовнішні проєми гаражного приміщення. Вони відрізняються компактністю конструкції, і при відкриванні повністю звільняють проріз для в'їзду або виїзду автомобіля.

Секційні ворота з сендвіч-панелей в свою чергу володіють високими експлуатаційними і технічними характеристиками. Їх установка, як і рольворота, не вимагає додаткового простору перед гаражем і може здійснюватися з будь-яким типом отвору. Для відкривання гаражних секційних воріт DoorHan в зимовий період, Ван не треба буде попередньо розчищати сніг. Герметичність секційних воріт з сендвіч-панелей дозволяє надійно захистити гаражне приміщення від пилу, вітру, дощу та інших несприятливих погодних умов. Завдяки енергозберігаючим властивостям сендвіч-панелям, секційні гаражні ворота допоможуть знизити витрати на опалення взимку і кондиціонування влітку.

Відкриватися і закриватися вони можуть як механічно, так і автоматично, в тому числі і за допомогою пульта дистанційного керування. Останній варіант найбільш комфортний для експлуатації, так як при цьому управляти воротами можна не виходячи з машини. Віддаючи перевагу автоматичним воротам, зверніть увагу, щоб в механізмі управління був передбачений режим ручного відкривання, на випадок відключення електроенергії.

Безсумнівно, в даний час виробничий ринок рухливих огороджувальних конструкцій переживає справжній бум. Але, незважаючи на це, фірм, що реалізують продукцію, яка одночасно відповідала б усім запитам власника заміської нерухомості і Европейським будівельним стандартам не так багато. Виготовлені з високоякісних матеріалів на найсучаснішому обладнанні з застосуванням передових технологій ворота прослужать багато років і додадуть гармонійний і привабливий вигляд ділянці.

Вибираючи ворота для гаража, зверніть увагу на ряд аспектів, які допоможуть Вам придбати якісний надійний продукт. По-перше, важливо, щоб ворота були розроблені спеціально для використання в російських кліматичних умовах і безперебійно працювали як при перепадах температури, так і напруги в електромережі. По-друге, можливість вибору дизайнерського виконання полотна воріт дозволить Вам підібрати підходящий варіант, який буде ідеально поєднуватися із загальним оформленням присадибної ділянки. Зручна дистанційна система управління і наявність багатоступінчастої системи безпеки - ще пара нюансів, на які слід звертати увагу при виборі компанії-виробника. Крім цього, будь-які гаражні ворота в обов'язковому порядку повинні бути сертифіковані. Не соромтеся і попросіть у постачальника сертифікати якості, а так же сертифікат, що підтверджує його право продавати, встановлювати і надавати сервісні послуги на ті ворота, які Вас зацікавили.

Повернутись до списку..

 


двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні пластикові вікна гаражні ворота Міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна дерев'яні вікна ламінат пластикові вікна міжкімнатні двері двері Львів ламінат Львів ламінат двері Львів міжкімнатні двері львів двері міжкімнатні Львів міжкімнатні двері міжкімнатні двері двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/metaloplastikovi-vikna-lviv