Купуючи в компанії «Всі двері» секційні ворота для будинку або підприємства, Ви, перш за все, розраховуєте на їх довгий термін служби і безперебійну надійну роботу. Щоб зробити єдино правильний вибір, слід звернути особливу увагу на ряд споживчих характеристик воріт та їх відповідність. Крім того, при покупці воріт, Ви керуєтесь прийнятною для Вас ціною і бажанням стати володарем високоякісного продукту. Тому, провідні фахівці в області рухомих огороджувальних конструкцій рекомендують вибирати оптимальне співвідношення ціни і якості - ворота від компанії «DoorHan».

Якість.

Секційні ворота «DoorHan», виготовлені з енергозберігаючих сендвіч-панелей і особливої термоизолирующей конструкції, допоможуть Вам значно скоротити витрати на опалення приміщення взимку і кондиціонування влітку. На відміну від аналогів інших компаній автоматичні ворота «DoorHan» стабільно працюють при температурі від -50 до +70 ° C.

Для фарбування конструктивних елементів воріт «DoorHan» використовуються матеріали високої якості лідируючих на світовому ринку компаній. Забарвлення здійснюється за допомогою сучасних технологій нанесення покриття відповідно до вимог Henkel, що підтверджено відповідним висновком лабораторії Henkel в Німеччині. Всі елементи конструкції воріт «DoorHan» надійно захищені від корозії. На відміну від деталей для воріт з нержавіючої сталі інших виробників, які в зв'язці зі звичайним металом бічний кришки утворюють «гальванічну пару» (що призводить до посиленої корозії металу сендвіч-панелей і бічний кришки), комплектуючі «DoorHan» виготовляються з оцинкованої сталі і забезпечують повний захист від корозії всієї конструкції воріт. Завдяки стійкому якісному покриттю, ворота «DoorHan» протягом тривалого часу зберігають свій презентабельний зовнішній вигляд. Різноманіття вибору дизайнерського виконання та декоративних елементів для воріт «DoorHan», допоможе Вам органічно вписати їх в загальний архітектурний задум Вашої ділянки або заміського будинку.

Крім цього, фіксація саморізів в 3-х точках всередині сендвіч-панелей робить конструкцію воріт «DoorHan» більш міцною і надійною в порівнянні з воротами інших виробників.

При розробці конструкції гаражних і вуличних воріт «DoorHan» були дотримані всі необхідні вимоги з безпеки експлуатації воріт, а також характеристики необхідні для надійної роботи воріт протягом багаторічного використання.

Ціна.

Купуючи продукцію «DoorHan», Ви, не переплачуючи, отримуєте сучасні вироби, виготовлені з сировини провідних світових виробників. Гаражні та вуличні ворота «DoorHan» виробляються з високоякісних ущільнювачів і енергозберігаючих сендвіч-панелей.

Купуючи продукцію «DoorHan», Ви вибираєте ворота, які служитимуть Вам надійним захистом і елегантним доповненням присадибної ділянки протягом не одного десятка років.

Повернутись до списку..
двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні пластикові вікна гаражні ворота Міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна дерев'яні вікна ламінат пластикові вікна міжкімнатні двері двері Львів ламінат Львів ламінат двері Львів міжкімнатні двері львів двері міжкімнатні Львів міжкімнатні двері міжкімнатні двері двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/metaloplastikovi-vikna-lviv