Компанія «Всі двері» пропонує широкий асортимент захисних ролет.

Захисні ролети «DoorHan» призначені для установки на вікна та двері будівель будь-якого призначення - житлового, промислового, офісного і пр., А також на вітрини магазинів і вуличних кіосків. Вони є сучасним засобом захисту вікон і вітрин від злому і впливів несприятливих погодних умов (протягів, пилу, вологи, сонячних променів і пр.). Захисні ролети витримують великі вітрові навантаження, створюють комфорт в приміщеннях за рахунок забезпечення термо- і звукоізоляції, а також надійно захищають будівлі від огляду його внутрішнього простору.

Захисні захисні мають компактну конструкцію, що не вимагає великого простору для їх установки. При відкритті їх гнучке полотно з профілів намотується на вал, розташований в коробі, який встановлюється над проємом зовні або всередині приміщення. Механізм ролет виключає можливість їх демонтажу при опущеному полотні завдяки потайного кріпленню саморізів, якими закріплюються бічні направляючі. Конструкція захисних ролет дозволяє монтувати їх накладним способом монтажу на будь-який тип отвору: прямокутний, зі скошеними краями, з верхньою закругленою частиною або аркою. Управління захисними ролетами може здійснюватися вручну за допомогою різних типів ручних приводів або автоматично за допомогою внутрішньовальних електроприводів. 

Ролети з пінонаповнених профілів призначені для установки на віконні,дверні,гаражні проєми середнього розміру (шириною до 5000 мм і висотою до 4000 мм). Їх полотно збирається з алюмінієвих профілів з м'яким або твердим пінним наповнювачем. Короб ролет з пінонаповнених профілів виготовляється прямокутної форми. Невелика вага таких ролет дозволяє використовувати їх з ручними приводами.

Захисні ролети з пінонаповнених профілів забарвлюються в стандартні кольори згідно міжнародної RAL-карті.

Конструкція:

Захисні ролети являють собою гнучке полотно, яке при відкритті рухається вгору по направляючих, закріпленим по краях отвору і намотується на вал, розташований над проємом в захисному коробі. Полотно ролети в закритому положенні повністю закриває отвір між направляючими. При цьому нижній край полотна повинен упиратися в обмежувач (відлив, замок, нижню кромку отвору).

Профілі, з яких збирається полотно ролет, виготовляються шириною 39, 45, 55 і 77 мм. Вони складаються з алюмінієвої стрічки і наповнювача - пінополіуретану.

Управління ролетами може здійснюватися стрічковим, шнуровим, кордовим, Воротковий і електричним приводами, а також пружинно-інерційним механізмом.

Дизайн:

Захисні ролети забарвлюються в стандартні кольори згідно міжнародної RAL-карті. Їх конструкція може складатися з комплектуючих однакового або різного кольору. Можливість комбінувати кольору дозволяє виконати рольставні в індивідуальному дизайнерському рішенні, яке буде максимально поєднуватися зі стильовим оформленням фасаду будівлі.

Звертаємо вашу увагу, що через особливості передачі кольору монітора, відображувані кольори можуть бути перекручені. Користуйтеся оригінальної RAL-картою.

Енергоефективність:

Закриті ролети, встановлювані з зовнішньої сторони будівлі, створюють додатковий контур утеплення, перешкоджаючи проникненню холоду з вулиці через отвір. Це дозволяє економити енергію на опаленні приміщень взимку і кондиціонуванні їх влітку. Застосовувані для автоматизації ролет «DoorHan» електроприводи володіють низьким енергоспоживанням.

Безпека:

Захисні ролети не тільки ізолюють приміщення від впливів несприятливих погодних умов, але і захищають його від огляду внутрішнього простору і злому. Закриті ролети забезпечують збереження майна і конфіденційність особистого життя їх власників.

При розробці конструкцій ролетних систем були враховані найжорсткіші вимоги, пропоновані до безпеки експлуатації.

Безпека використання ролет «DoorHan» забезпечується застосуванням декількох рівнів захисту:

-конструктивних елементів і матеріалів, що знижують ризики травматизму;

-механічних пристроїв безпеки;

-електронних систем безпеки.

Усі комплектуючі для ролетних систем «DoorHan» виробляються на сертифікованому високотехнологічному обладнанні з екологічно чистої сировини провідних світових виробників, безпечного і нешкідливого для здоров'я людей і навколишнього середовища.

Надійність:

Ролетні системи «DoorHan», завдяки використовуваним у виробництві інновацій і технологічних рішень, зарекомендували себе як міцні і надійні ролети, пропоновані на ринку.

Ролети «DoorHan» без збоїв працюють при будь-якій погоді у великому діапазоні температур.

Висока надійність ролетних систем «DoorHan» забезпечується завдяки:

-передовим технологіям і конструкторсько-технічних рішень;
-великому запасу міцності конструкцій;
-використовуваним сучасним високоякісним матеріалам і покриттям, стійким до впливів -негативних факторів навколишнього середовища;
-високій якості виготовлення на сучасному виробничому обладнанні;
-професіоналізму монтажних організацій.

Ролети, встановлені на віконні та дверні проєми будівель є невідємним елементом їх фасаду. Компанія «Всі двері» пропонує широкий асортимент кольорових і конструктивних рішень для виконання ролет. Різноманіття їх комбінацій, а також можливість фарбування комплектуючих ролет в різні кольори дозволяють виготовити їх у великій кількості варіантів. Завдяки цьому можна легко підібрати максимально підходяще дизайнерське виконання ролет, гармонійно поєднується з архітектурними особливостями будь-якої будівлі.

Захисні ролети від компанії «Всі двері» надійні і безпечні у використанні, стійкі до механічних пошкоджень, а також розраховані на великий термін служби.


двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні пластикові вікна гаражні ворота Міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна дерев'яні вікна ламінат пластикові вікна міжкімнатні двері двері Львів ламінат Львів ламінат двері Львів міжкімнатні двері львів двері міжкімнатні Львів міжкімнатні двері міжкімнатні двері двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/metaloplastikovi-vikna-lviv