Захисні ролети міцно увійшли у наше життя. Ми часто зустрічаємо ролетні конструкції на вітринах магазинів, офісів чи банків, та все частіше ролетні системи починають появлятись і на приватних помешканнях.

Чому ж ролетні системи користуються таким попитом? Що вони дадуть нам, встановивши їх у себе? Як довго вони прослужать? І ще на багато-багато інших питань ми постараємось дати Вам відповідь в цій статті.Ролетні системи появились ще у стародавній Греції. Та сьогоднішні ролети мало чим подібні на своїх попередників.

Захисні ролети - горизонтальні металеві планки (ламельки) з'єднані між собою у полотно, що відкривається вертикально, або під кутом, скручуючись у короб. Найчастіше ролетами закривають віконні та дверні проєми. Похилими рольставнями закривають дахи зимових садів та інші світлопрозорі конструкції.

Захисні ролети надійно захищають скло, на відміну від металевих решіток. Розбите скло, захищене ролетою, практично не можливо. Тому, одна з перших його функцій - антивандальна.

Окрім того, вони створюють додаткову перешкоду для проникнення зловмисників у приміщення. Їх неможливо перекусити гідравлічними ножницями чи перепиляти ножовкою, як решітку. Не дають можливості огляду внутрішнього приміщення. Це Вам дає захист від проникнення.

Захищають Ваше приватне життя від сторонніх поглядів. Особливо це актуально для приміщень перших поверхів.

Ламельки з пінонаповнювачем допомагають підтримувати комфортний мікроклімат. Покращують тепло і звукоізоляцію, зберігаючи тепло у зимовий період і прохолоду у спекотну погоду. Вони захистять Вашу оселю від любих погодних умов (граду, снігу, дощу, поривів вітру), і не дадуть нанести шкоди Вашому житлу.

Це, у свою чергу, економить Ваші кошти на опалення та кондиціювання. Вони дозволяють зменшити тепловтрати у середині приміщення до 20%.

Вони захищають від вигоранняна сонці ваші штори, та килимові покриття.

Завдяки величезній гамі кольорів, асортименту самих ламельок, можливості вибрати короб за формою та завдяки різноманітним видам монтажу, ролетні сисеми прекрасно впишуться у фасад Вашого будинку.

Давайте підсумуємо усе вище сказане і ще раз, у стислому виді, перелічимо задачі, що виконуються ролетними системами:

- антивандальна;

- захист від проникнення;

- захист від сторонніх поглядів;

- звукоізоляція;

- теплоізоляція;

- економія енергії;

- захист від сонця;

- естетичний вигляд.

Вся конструкція ролетних систем характеризується:

- високою стійкістю до подряпин;

- стійкістю до розтягування, розтріскування і відслоюванням;

- стійкістю до УФ випромінення і перепадам температур;

- високою стійкістю до корозії (ржавінню);

-стійкістю до впливу агресивних середовищ, наприклад, миючі засоби, пари розчинників, лугів та ін.;

- для екструдованих профілів - стабільністю блиску глянцевого покриття.

Підібрана оптимальна товщина алюмінію, що гарантує міцність конструкції та не робить її надто важкою. Якість алюмінієвих сплавів, що використовуються для виробництва ролетних систем, відповідає українським та європейським стандартам.

Рівномірне заповнення профілей пінозаповнювачем без пор та порожнин, гарантують високу стійкість до нагрузок та мінімізує деформацію.

Розрахунок усієї конструкції в комп'ютерній програмі дає оптимальну конфігурацію усіх вузлів, правильну намотку полотна.

Усе вище сказане та якісний монтаж ролетної системи нашими майстрами, що проходять навчання у сервісних центрах і змонтували не один десяток ролет, гарантують Вам використання її на протязі довгих років. Навіть якщо окремий вузол чи певний елемент конструкції з часом втратить свої характеристики чи вийде з ладу, наші досвідчені майстри зроблять ремонт чи заміну елементу.

Якщо Ви хочете використовувати усі вигоди від ролетних систем, підкреслити свою індивідуальність та зробити комфортніші умови у своєму приміщенні, то запрошуємо Вас до нашого виставкового залу де досвідчені менеджери зможуть підібрати для Вас найбільш оптимальний варіант ролетної конструкції. 

Повернутись до списку..


двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні пластикові вікна гаражні ворота Міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна дерев'яні вікна ламінат пластикові вікна міжкімнатні двері двері Львів ламінат Львів ламінат двері Львів міжкімнатні двері львів двері міжкімнатні Львів міжкімнатні двері міжкімнатні двері двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/metaloplastikovi-vikna-lviv