Тканеві ролети – це класика, яка ніколи не вийде з моди. Вони м'яко розсіюють сонячне світло. Прекрасно поєднуючись з гардинами і портьєрами, ці функціональні штори створять теплу атмосферу у вітальні, дитячій і приємна напівтемрява у спальні.

Тканеві ролети значно розширюють можливості оформлення інтер'єру. Виготовлення тканевих ролет здійснюється по самих передових технологіях текстильної промисловості. Спеціальні антистатичні, пиловідбиваюче просочення наділяють тканеві ролети унікальними властивостями. Висока практичність тканевих ролет – в тому, що вони надійно захищені від вигорання і допомагають захистити від дії сонячних променів всі предмети в кімнаті.

Тканеві ролети не унеможливлюють часткового допуску світла в приміщення, подібно до горизонтальних або вертикальних жалюзі. Світлопроникаючі характеристики тканевих ролет можуть варіюватися залежно від типу: існують світловідбиваючі, світлорозсіювальні тканеві ролети. Непрозорі ролети – лише один з різновидів, який може використовуватися для кімнат, що вимагають повної світлоізоляції в денний час.

Тканеві ролети надають великі можливості для прикраси інтер'єрів найрізноманітнішими візерунками і картинками, оскільки полотно рулонних жалюзі ідеально підходить для нанесення різних зображень.

Тканинних ролет є багато типів, систем. Основний принцип тканинних ролет – це намотка тканини на вал (трубу). Сама механіка намотки є різна. Найпоширеніші системи управління – з допомогою ланцюжка або пружини. Також є мінідвигуни та відповідна електроніка (напр. дистанційне управління), але у зв'язку з високою ціною на автоматику такі ролетки не користуються попитом.

Ланцюжок управління може бути як з правого так і з лівого боку. Пружина знаходиться всередині валу (як і мінідвигун), тому ззовні ніяких додаткових елементів управління не видно.

Зверніть увагу! Якщо на Ваших вікнах час-від-часу з’являється конденсат (вікна запотівають), замовляйте ролетки тільки з П-подібними направляючими або взагалі без направляючих, тому що при плоских направляючих тканина буде близько до скла і не виключено, що вона буде прилипати до мокрого скла і на ній залишатимуться плями.

Тканин є дуже багато як за кольорами та візерунками, фактурами (від легко-повітряної до “глухо” – прогумованої) так відповідно широкого цінового діапазону.

Тканеві ролети відкритого типу – це ролети які складаються з валіка на який намотується тканина, ланцюжка за допомогою якого опускається та піднімаяться ролета, кронштейнів за допомогою яких ролета кріпиться до вікна, та балки обтяження яка служить тягарцем для того щоб тканина не скручувалась. До ролет відкритого типу можуть іти додаткові елементи: магнітик або ліска. Магніт або ліска кріпиться до створки для фіксації тканини.

Тканеві ролети закритого типу з П-подібними направляючими - це ролети які складаються з короба , в якому розміщується тканина в рулоні і направляючі.Призначена для встановлення на штапик пластикового вікна. На верхній штапик встановлюється касета, а на бічні штапики - направляючі (направляючі приклеюються за допомогою двостороннього скотчу, а спосіб кріплення касети може бути як за допомогою двостороннього скотчу, так і за допомогою саморізів).При такому розташуванні конструкції для розміщення тканини використовується внутрішній простір світлового проєму.У ролет закритого типа найгабаритнішим елементом є касета. Вона обмежує відкриття стулки вікна, впираючись у відкос.

«День-Ніч» – двошарова рулонна штора, яка складається з тканини зі смугами, що чергуються, з прозорого і непрозорого матеріалу. Тканина рухається по колу. Це забезпечує постійне зміщення смуги тканини відносно один одного, що дозволяє змінювати освітленість кімнати в залежності від розташування цих смуг. Дана система може бути як відкритого, так і закритого типу в короб із плоскими або П-подібними направляючими. Керування здійснюється з допомогою ланцюжка. Сучасні тканини, з яких виготовляються ролети «день-ніч», не деформуються - вони володіють антистатичними та пилевідштовхуючими властивостями, не вицвітають на сонці та дуже прості у догляді.

Повернутись до списку..

 

 

 

 

 
двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні пластикові вікна гаражні ворота Міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна дерев'яні вікна ламінат пластикові вікна міжкімнатні двері двері Львів ламінат Львів ламінат двері Львів міжкімнатні двері львів двері міжкімнатні Львів міжкімнатні двері міжкімнатні двері двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/metaloplastikovi-vikna-lviv