Прообраз сучасних жалюзі з'явився в арабських будівлях дуже давно. Мешканці жарких країн використовували дерев'яні пластинки, які розташовувалися так, щоб одночасно пропускати денне світло і захищати приміщення від пекучих сонячних променів. У Європі ще в середні віки широкого поширення набули дерев'яні віконниці, які теж мали багато спільного з сучасними жалюзі. Однак сьогоднішня популярність жалюзі просто вражаюча. Чим же вона викликана? Простота конструкції, універсальність монтажу, зручність в експлуатації, функціональність та оригінальний дизайн – все це допомогло жалюзі стати останнім часом дуже популярними.

Жалюзі - володіють масою унікальних переваг, що роблять їх в деяких випадках просто незамінними. Алюмінієві жалюзі не не вигоряють на сонці, стійкі до дії агресивних факторів зовнішнього середовища (наприклад, їх часто використовують в медичних клініках, в приміщеннях, які пропалюють ультрафіолетовими лампами). Завдяки своїй високій гігієнічності (догляд за жалюзі дуже простий, а бруд на них не накопичується) вони рекомендуються до використання в дитячих садках, школах, санаторіях і т.д.Емаль, якою покриті алюмінієві жалюзі, стійка до дії високих температур, тому часто цей тип жалюзі використовується в хлібопекарських цехах, прасувальних приміщеннях і т.д.

Ви помітили, що мова вище йде про виробничих приміщеннях? І так, в побуті жалюзі використовуються дуже і дуже часто і будуть незамінні при створенні Вашого затишного інтер'єру.

Сучасний елемент декору:

Фантазія дизайнерів разом з віяннями моди не можуть стояти на місці.І ось вже нашій увазі пропонується безліч абсолютно незвичних, зроблених з різних матеріалів і текстур жалюзі. Вони здатні задовольнити будь-який смак. Оформлення віконного простору є важливим моментом в процесі декорування приміщення. Адже правильна розстановка акцентів робить існуючий дизайн яскравим і цікавим, а також надає завершений вигляд загальній атмосфері будинку. Сьогодні в інтер’єрі досить часто використовують стиль хай-тек або мінімалізм. Такий дизайн не вимагає особливо ретельного підходу до підбору предметів меблів або інших елементів. 

Конструкція жалюзі:

Конструкція жалюзі складається з горизонтальних ламелей і карниза. Ламелі, з'єднуючись послідовно між собою, утворюють цілісне полотно. За допомогою механізму, який повертає ламелі, регулюється просвіт між ними, а відповідно і рівень освітленості в приміщенні.

Горизонтальні жалюзі виготовляються з алюмінію, дерева, пластика, бамбука.

Зручність і практичність жалюзі в поєднанні з можливістю створювати оригінальний і сучасний інтер'єр в приміщенні, роблять їх достойними суперниками традиційних штор і гардин. Однак у багатьох випадках при оформленні інтер'єра жалюзі та штори чудово доповнюють один одного.

Жалюзі Соло-дизайнце горизонтальні жалюзі предназначені спеціально для металопластикових вікон. Унікальна система є дуже зручною у використанні. Дозволяє економити місце віконного пройому  через те, що максимально приближена до скла. Ширина ламелей 25 мм та 16 мм. Управління  за допомогою цепочного механізма.Забезпечуює щільне закриття ламелей і прилягання до вікна.

Горизонтальні жалюзі стандарт - виготовляються не тільки в звичному білому кольорі, але також існують у великому розмаїтті кольорів. Тому їх можна підібрати під будь-який стиль і колір інтер'єру. Горизонтальні жалюзі кріпляться різними способами - до стелі, у віконний проріз і до стіни. Що стосується ламелей, то стандартна їх ширина в горизонтальних жалюзі - 25 мм. Також існують жалюзі з шириною ламелей 16 мм, які підходять для невеликих вікон. 

Вертикальні тканинні жалюзі - це широкий вибір видів тканин з різним ступенем затемнення й різноманіттям колірних рішень. З усіх видів жалюзі саме вертикальні являють собою ідеальне поєднання «ціна- якість».
Тканини для вертикальних жалюзі просочені спеціальними складами відразливими пил і захищають ламелі від вигорання на сонці. ).
Основний матеріал для тканинних вертикальних жалюзі - 100 % поліестер - ця зносостійка тканина добре зберігає форму, стійка до світлової і теплової дії .
Вертикальні жалюзі  найефективніше розміщувати в офісах , так як ви можете частково регулювати светопотока поворотом ланцюжка. У житлових квартирах більше підійдуть ролл- штори з цієї ж тканини , що прикрашають вашу спальню , дитячу кімнату або вітальню .
І ще один тип тканини , про який варто згадати. При виборі тканинних жалюзі важливо вибирати тканини з високою щільністю - такі жалюзі прослужать вам набагато довше.

Повернутись до списку..


двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні пластикові вікна гаражні ворота Міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна дерев'яні вікна ламінат пластикові вікна міжкімнатні двері двері Львів ламінат Львів ламінат двері Львів міжкімнатні двері львів двері міжкімнатні Львів міжкімнатні двері міжкімнатні двері двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/metaloplastikovi-vikna-lviv