Більшість споживачів щодо вибору віконних конструкцій мають вкрай хибну думку:

«Варто зупинити свій вибір на відомому бренді профілю і замовлені вікна будуть автоматично якісні».

 

Ця думка є вкрай хибною з однієї простої приичини:

Вікно складається мінімум з чотирьох основних складових , профіль ( чи назва профілю) є далеко не найголовнішою складовою.

На думку провідних спеціалістів структура якісного вікна виглядає так:

-фурнітура (наповненність механізмів);

-склопакет (технологічність виготовлення);

-профіль (типорозмір); 

-технологічність виробництва (виробниче обладнання).

Як видно зі списку профіль займає далеко не найважливіше місце в структурі вікна. Чому ми так стверджуємо? Роз’яснимо детально.

Фурнітура:

Більшість пересічних споживачів помилково вважають, що фурнітуру,тобто механізм, який встановлюється на вікно, виробляє виробник профілю.Тобто при замовленні вікон з профілю Salamander, фурнітура буде також Salamander. Ця думка є надзвичайно хибною і водночас надзвичайно поширеною. Хочемо вас запевнити, що практично ЖОДЕН з ВИРОБНИКІВ ПРОФІЛІВ, широко представлених на українському ринку НЕ ВИРОБЛЯЄ ВІКОННОЇ ФУРНІТУРИ. І дуже часто споживачі, котрі замовили вікна, з найкращого (який тільки змогли знайти) профілю, отримували вікна з китайською або турецькою низькопробною фурнітурою. Треба зауважити, що ціна фурнітури в ціні цілого вікна сягає до 40%. Тут власне криється таємниця, чому в одній фірмі вікно з однаковими розмірами і з однакового профілю коштує, скажімо 1600 грн. , а в іншій 1200 грн.

Ми радимо при виборі вікон в першу чергу звертати увагу на виробника фурнітури, котру встановлюють виробники вікон на свої конструкції. Тому, що власне фурнітура в основному  відповідає за механічні та динамічні навантаження на конструкцію, за роботу цілої конструкції, а не профіль, як часто думають.

В першу чергу саме віконна фурнітура виходить з ладу. Але, зупинивши свій вибір на хорошій та якісній фурнітурі, споживач не гарантовано отримує якісний продукт. Причина проста: переважна більшість фурнітур (дорогих і дешевих) в базовій комплектації є пустими. Тобто в конструкції присутні механізми відкривання та ухилу. Механізми мікровентиляції,мікроліфта та блокади помилкової дії можуть встановлюватис на більшість якісних фурнітур, але не завжди встановлюються з метою здешевлення собівартості виробництва. 

Склопакет:

Більшість споживачів при виборі вікон майже не звертають увагу на надзвичайно важливу складову вікна: склопакет. А якщо і звертають, то практично не орієнтуються в питанні. При проведенні соціологічного опитування, спеціалісти нашої компанії були просто вражені: більшість респондентів вважають звичайний двокамерний склопакет 4-10-4-10-4 енергозберігаючим склопакетом, а ті респонденти, котрі вже чули про енергозберігаючі склопакети (тому, що вже відвідали чималу кількість віконних фірм) не можуть пояснити елементарну фізику процесів, що відбуваються у склопакетах (менеджери більшості віконних фірм самі не орієнтуються в питанні).

Спробуємо пояснити ми:

Що таке звичайний склопакет (котрий замовляють більшість споживачів, при виборі вікна за принципом НАЙДЕШЕВШЕ)?

Формула звичайного склопакета проста: 4-16-4 де:

- це товщина одного скла в міліметрах,

16 -це товщина дистанційної рамки між склом в міліметрах,

4 - це товщина другого скла в міліметрах.

Це найпоширеніший склопакет в продажу. Його часто називають звичайним. Але треба зауважити, що його правильно називати холодним. Чому холодним? А все дуже просто. Всі склопакети характеризуються показником, котрий називається коефіцієт опору теплопередачі (КОТ). Тобто наскільки склопакет опирається переходу тепла з приміщення на вулицю. Для 2 кліматичної зони, до котрої належить Львівщина, згідно Держстандарту України, коефіцієнт опору теплопередачі мав би бути, хоча б 0,56 . А в склопакета 4-16-4 цей коефіцієнт 0,32. Ця цифра кардинально менша від потрібної, але вся біда в тому, що цифра 0,56 – рекомендована. І ніхто не зобов`язує менеджерів різних фірм пояснювати замовникові основні наслідки встановлення вікон з холодними склопакетами на житлові приміщення (випадіння конденсату на вікнах, їх промерзання, надмірну втрату тепла).

Побутує думка, що замовлення вікон зі звичайними двокамерними склопакетами, тобто три скла, вирішує ситуацію з зазначеними проблемами.

Пояснюємо:

Формула звичайного двокамерного склопакета 4-10-4-10-4 або 4-8-4-12-4 де:

4- це товщина скла в міліметрах,

12108 - це товщини дистанційних рамок між склом в міліметрах.

Такі склопакети будуть кращими шумоізоляторами , але теплоізоляторами – поганими. Чому? Все просто. Коефіцієнт опору теплопередачі двокамерного склопакета 4-10-4-10-4 дорівнює 0,47, що також не дотягує до рекомендованої цифри 0,56.

З чого ж бажано починати розмову при виборі склопакетів для вікон?

Відповідь проста:

З однокамерного енергозберігаючого склопакету (першого виду) з формулою 4-16-4і , коефіцієнт опору теплопередачі якого 0,59. В чому ж річ? До формули звичайного склопакету 4-16-4 добавилася буква і, і склопакет став теплішим майже вдвічі ( з 0,32 до 0,59).

Все просто. Буква і в формулі значить, що на внутрішню поверхню внутрішнього скла нанесено шар іонів срібла (тому формулу правильніше було б писати 4-16-і4). Чому ж шар іонів срібла грає таку важливу роль в енергозбереженні?

Тут варто згадати шкільний курс фізики. Що таке тепло? Як воно передається?

У випадку з віконними конструкціями, тепло переходить з приміщення назовні двома основними способами:

-Способом теплового (інфрачервоного) випромінювання.

-Способом передачі тепла від тіла до тіла (теплопередачі).

У випадку з енергозберігаючим склопакетом 4-16-4і зменшення витрат тепла відбувається за рахунок зменшення інтенсивності теплового потоку (випромінювання), що проходить через склопакет. Чому? Все просто. Уявіть собі, що Ви дивитеся у звичайне домашнє дзеркало. Що це таке (дзеркало). Це те ж саме скло, що й на вікні, але ззаду на 100% запилене сріблом. І таке звичайне дзеркало відбиває назад майже 100% світлової і теплової (інфрачервоної) хвилі. В нашому ж випадку напилення іонів срібла настільки мізерне, що дзеркало практично невидиме. Світлова хвиля від нього практично не відбивається, і тому відрізнити неозброєним оком склопакети 4-16-4 і 4-16-4і неможливо, але відбивається 20-25% теплової (інфрачервоної) хвилі. І власне тому, що до 25% теплової (інфрачервоної) хвилі відбивається назад у приміщення, втрати тепла через склопакет набагато менші.

Але слід зауважити, що склопакет 4-16-4і ( кот 0,59) це найпростіший, і далеко не найтепліший варіант енергозберігаючого склопакету. 

Наступним по теплозбереженню буде двокамерний енергозберігаючий склопакет (першого виду) 4-10-4-10-4і (кот 0,64). Добавилася ще одне скло і одна камера, яка створює перешкоду втраті тепла способом передачі тепла від тіла до тіла (теплопередачі).

Однокамерний енергозберігаючий склопакет


 

Двокамерний енергозберігаючий склопакет

Звичайне FLOAT-скло.

Один з найпоширеніших видів скла в склопакетах - флоат-скло. Це скло, отримане флоат-методом. У чому полягає його суть? Головним чином, в тому, що  гаряче скло пропускається через флоат-ванну, в якій знаходиться шар розплавленого олова, а потім охолоджується. Скло, отримане таким способом, має практично ідеально гладку поверхню, на якій практично немає фізичних дефектів. Флоат-скло також не має жодних серйозних оптичних дефектів. Крім того, деякі властивості флоат-скла можна надати ще на стадії його виготовлення, що є безумовною перевагою його перед іншими. Саме тому його частіше інших використовують для виготовлення склопакетів. Готові склопакети з ним володіють чудовою світлопропускною здатністю, вони пропускають до 90% світла.

Однокамерний звичайний склопакет

Теплозберігаюче скло ClimaGuard® N.

Теплозберігаюче скло ClimaGuard® N - це низькоемесійне скло. Низькоемісійне скло - це скло, яке володіє високою світлопропускною здатністю і прозорістю і в той же час забезпечє досить високі показники коефіцієнта теплоізоляції. Іншими словами, завдяки своїй прозорості, вони дозволяють сонячному світлу проникати всередину приміщення, а закумульоване всередині приміщень тепло і теплову енергію від нагрівальних предметів відображати всередину приміщення.

ClimaGuard® N дозволяє досягти оптимального рівня теплоізоляції для практичних потреб. Водночас, дотримуються всі вимоги поточних правил з енергозбереження.

Енергозберігаюче, сонцезахисне скло ClimaGuard® Solar.

ClimaGuard® Solar володіє як чудовими сонцезахисними характеристиками, так і відмінними теплозберігаючими властивостями у поєднанні з високим показником світлопропускання. Це дозволяє називати його мультифункційним склом, яке захищає від спеки влітку і зберігає тепло взимку.

Однокамерний сонцезахисний склопакет 4Solar-16-4


 

4Solar-10-4-10-4 Двокамерний сонцезахисний склопакет

Скло матоване.

Матування - технологія обробки скла, заснована на абразивної обробці поверхні струменем повітря з частинками твердого матеріалу під тиском 4-6 атмосфер для отримання матової поверхні на склі.

Скло бронза (мультифункціональний скло Guardian HP Bronz).

Скло графіт (мультифункціональний скло Guardian HP Silver).

 

Скло крізет.

Дане скло застосовується для декоративного оформлення віконних і дверних конструкцій. А також його застосовують для захисту вашого приміщення від візуалізації внутрішнього інтер'єру від сторонніх поглядів.

Скло дельта.

Профіль:

На українському ринку металопластикових конструкцій прослідковується цікава тенденція: в основному виробники хвалять не стільки вікна, скільки сам профіль, з якого вони зроблені. Хвалиться назва, екологічність, дизайн, камерність і т.п. Звичайно не можна сказати, що вибір профіля не важливий, але та увага, яку надає більшість продавців вікон профілю служить звичайним відвертанням уваги клієнта від більш важливих складових вікна.

Часто звучить рекламне твердження: 4-камерний профіль по ціні  3-камерного. Звичайно, на слух зрозуміло: 4 краще за 3. Але набагато важливішу роль грає монтажна ширина профілю (60,70,82 мм), а не кількість камер у ньому. Тобто, якщо порівняти профілі з однаковою монтажною шириною , практично не важливо, скільки у ньому камер 3, 4, чи 10. На теплоізоляцію вікна одна, дві, чи навіть десять лишніх камер, будуть впливати в мізерній степені.

Щодо міцності профілю, то важливим є не стільки кількість камер і монтажна ширина, скільки товщина металевої арматури, яку вставляє виробник вікон  в профіль. Справа в тому, що жоден виробник профілю не виробляє арматури (армування). Товщина арматури є всього лиш РЕКОМЕНДОВАНОЮ ВИРОБНИКОМ ПРОФІЛЮ. Тобто, якщо продавець вікон показує клієнту красивий зріз (зразок) профілю з потужною арматурою ( 2.0мм.), не факт, що у вікні, котре привезуть клієнту, буде така ж. В найкращому випадку 1.6-1.4 мм. В даний час на теренах України найчастіше використовується арматура 1.1мм. Інколи 0.8 мм. а в деяких випадках армування взагалі не використовується!!!

Технологічність виробництва.

Ми маємо на увазі той факт, що в даний час існує надзвичайно велика кількість так званих гаражних виробників, для яких не існує жодних технологічних чи моральних норм при виробництві віконних конструкцій.

Повернутись до списку..
двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні двері Львів вхідні двері Міжкімнатні двері двері вхідні пластикові вікна гаражні ворота Міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна дерев'яні вікна ламінат пластикові вікна міжкімнатні двері двері Львів ламінат Львів ламінат двері Львів міжкімнатні двері львів двері міжкімнатні Львів міжкімнатні двері міжкімнатні двері двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/metaloplastikovi-vikna-lviv