Категорії

двері міжкімнатні

двері міжкімнатні

міжкімнатні двері

Компанія «Всі двері» пропонує ворота всіх типів, як для побутового, так і промислового застосування.

Усі  ворота виготовляються під замовлення з урахуванням індивідуальних вимог. Різноманіття типів конструкцій воріт дозволяє підібрати максимально відповідний варіант для будь-якого об'єкта.

Високі експлуатаційні характеристики воріт DoorHan закладаються ще на етапі проектування. Вони розраховані на широкий діапазон сезонних коливань температур і великий термін служби. Усі комплектуючі воріт DoorHan виробляються на сертифікованому високотехнологічному обладнанні з екологічно чистих матеріалів із застосуванням сучасних технологій. Вони проходять багатоступеневу перевірку та випробування на відповідність вимогам стандартів, завдяки чому забезпечується гарантія якості.

Гаражні секційні ворота DoorHan - це сучасна високотехнологічна рухома конструкція, призначена для установки в отвори невеликих і середніх розмірів (шириною від 1800 до 6000 мм, висотою від 1800 до 3100 мм).

Конструкція воріт має унікальні в порівнянні з аналогами властивостями. Завдяки сендвіч-панелям, а також системі ущільнювачів, гаражні секційні ворота DoorHan герметичні і наділені тепло- та звукоізоляційні властивості. Вони розраховані на великий термін служби (мінімум 10 років) і оснащені системами безпеки експлуатації, а також відрізняються високим рівнем комфорту керування.

Секційні ворота DoorHan відповідають всім вимогам європейського стандарту EN 13241-1.

Всі гаражі мають індивідуальні архітектурні та габаритні особливості, які створюють різні умови монтажу. У зв'язку з цим, компанія DoorHan розробила 9 серій гаражних секційних воріт - Yett 01, Yett 01S, Yett 02, Yett 02-30, Yett 02-30S, RSD01, RSD01S, RSD02 і Premium, що відрізняються в першу чергу конструкцією і типами підйому полотна воріт. Підбір підходящої серії залежить від ряду факторів, але основними параметрами для вибору є висота верхньої перемички , розміри бічних простінок (відстані від краю отвору до стіни) і глибина гаража.

Гаражні ворота серії Yett 01 є втіленням сучасних конструкторських рішень, відрізняються мінімальними вимогами до висоти перемички і високою швидкістю зборки.

Гаражні ворота серії Yett 01S виготовляються в 12 комплектах, що відрізняються типорозмірами, які призначені для самостійної зборки без залучення професійних монтажників.

Гаражні ворота серії Yett 02 є втіленням сучасних конструкторських рішень, відрізняються високою швидкістю зборки і мінімальними вимогами до відстані від краю отвору до бічних стін.

Гаражні ворота серії Yett 02-30 виготовляються з сендвіч-панелей шириною 30 мм і володіють тими ж перевагами та інноваційними технічними рішеннями, що й інші ворота серії Yett.

Гаражні ворота серії Yett 02-30S виготовляються в 12 комплектах стандартних розмірів. Полотно воріт збирається з сендвіч-панелей шириною 30 мм. Конструкція Yett 02-30S має ті ж переваги і технічні рішення, що й інші ворота Yett.

Новинка 2014 року - гаражні ворота серії RSD01 Compact, відрізняються високими експлуатаційними характеристиками, простотою монтажу і мінімальними вимогами до проєму. У даній серії в якості системи балансування полотна використовується пружина розтягування.

Гаражні ворота серії RSD01 спроектовані спеціально для гаражів з невеликими притолокою і бічними простінками. Система урівноваження полотна воріт (механізм пружин розтягування) закріплюється на бічних простінках проєму.

Гаражні ворота серії RSD01S виготовляються в 12 комплектах стандартних розмірів, призначених для самостійної установки.

Гаражні ворота серії RSD02 можуть бути встановлені в приміщення з різними архітектурними особливостями, зокрема, з різною конструкцією одвірок і стелі, оскільки мають великий діапазон типів підйому. Для балансування полотна воріт використовується торсіонний механізм, який встановлюється на одвірку.

Гаражні ворота Premium володіють тими ж конструктивними особливостями, що і ворота серій RSD02 і Yett 02. Вони виготовляються з панелей з алюмінієвим облицюванням, завдяки чому мають підвищену міцність і надійністю. Ворота Premium - сучасне ексклюзивне дизайнерське рішення компанії DoorHan, єдине пропоноване на ринку воріт.

Енергоефективність:

Сьогодні енергозбереження є одним з пріоритетних напрямів розвитку світової економіки.Управління енергоефективністю будівель є найважливішим інструментом, що впливає на світовий енергетичний ринок і безпека забезпечення енергією в найближчій і довгостроковій перспективі.

Одним з основних напрямків розробок компанії DoorHan є підвищення енергоефективності рухливих огороджувальних конструкцій. В рамках цього проекту компанія DoorHan веде роботу, спрямовану на підвищення енергоефективності конструкції полотна воріт, яке закриває тепловий контур будівлі, а також застосовуваннят автоматизації воріт електроприводами і електронними системи безпеки.

Ворота DoorHan мають найвищі показники з енергозбереження - їх перевагу над аналогами, пропонованими на ринку, досягає 40%.

Безпека:

При розробці конструкцій систем DoorHan були враховані найжорсткіші вимоги, пропоновані до безпеки експлуатації.

Безпека використання воріт DoorHan забезпечується застосуванням декількох рівнів захисту:

-конструктивних елементів і матеріалів, що знижують ризики травматизму;

-електронних систем безпеки.

Всі комплектуючі виготовляються з екологічно чистих матеріалів, нешкідливих для здоров'я людей і навколишнього середовища.

Надійність:

Висока надійність систем DoorHan забезпечується завдяки:

-передовим технологіям і конструкторсько-технічних рішень;

-великому запасу міцності конструкцій;

-використовуваним сучасним високоякісним матеріалам і покриттям, стійким до впливів негативних факторів навколишнього середовища;

-високій якості виготовлення на сучасному виробничому обладнанні;

-професіоналізму монтажних організацій.

Воротні системи DoorHan розроблені з урахуванням передбачуваних кліматичних умов експлуатації, завдяки чому вони надійно і без збоїв працюють при будь-якій погоді.

Дизайн:

Використання внутрішньокорпоративних стандартів з виготовлення конструктивних елементів продукції DооrHan і нанесенню на них захисних покриттів дозволяє витримати її в єдиному колірному і стильовому рішенні, що забезпечує її гармонійне поєднання при комплексній установці на одному об'єкті.

Комбінація пропонованих типів, фактур і кольорів поверхонь дозволяє виготовити ворота з сендвіч-панелей DoorHan в понад 250 варіантах виконання.

Різноманіття технічних рішень, додаткових аксесуарів і варіантів дизайнерського виконання, а також можливість виготовлення воріт необхідного розміру дозволяють встановлювати їх в проєми з будь-якими архітектурними особливостями будівель.

Для фарбування конструктивних елементів воріт DооrHan використовуються високоякісні матеріали і сучасна технологія нанесення покриття на спеціалізованих лініях. Забарвлення здійснюється відповідно до вимог Henkel, що підтверджено висновком лабораторії Henkel в Німеччині.

Ворота від нашої компанії - одні з найкращих у Львові та області.


двері Львів ламінат Львів ламінат двері Львів міжкімнатні двері львів двері міжкімнатні Львів міжкімнатні двері міжкімнатні двері двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/metaloplastikovi-vikna-lviv