Категорії

двері міжкімнатні

двері міжкімнатні

міжкімнатні двері

Вхідні двері є візитівкою Вашого будинку,квартири,чи офісу відображаючи статус і смак господаря. До вхідних дверей завжди пред'являлися підвищені вимоги ,вхідні двері повинні бути звуко- і теплоізолюючими ,естетичними і головне забезпечувати безпеку Вашого житла.

Якщо Ви вирішили купити двері вхідні броньовані чи просто металеві – наша компанія «Всі Двері» дверей з великим задоволенням запропонує Вам готові двері стандартних розмірів , чи виготовить конструкції за Вашими індивідуальними розмірами. Ми пропонуєм такі послуги: заміри , продаж готових стандартних дверей, виготовлення дверей за Вашими розмірами ,доставку і монтаж.

В нас Ви можете придбати:

Двері вхідні металеві з декоративними накладками МДФ від ТМ «Lvivski»

Це молоде підприємство яке динамічно розвивається на українському ринку вхідних дверей.

Вхідні металеві двері, виготовлені на ділянках підприємств потоковим методом, де весь технологічний цикл розбитий на кілька закінчених операцій. Обладнання виготовляє все необхідне у виробництві дверей, а значить зведена до мінімуму можливість виникнення браку при виготовленні дверей. Виробництво оснащене сучасним обладнанням, що дозволяє максимально автоматизувати процес виробництва дверей, досягаючи високу технологічність процесу і максимальну продуктивність з випуску дверей.

Cерія «Кlassik» - економ варіант, металева коробка шириною 60 мм.,дверне полотно металева арморешітка, ручка на планці. Виготовляються тільки в стандартному розмірі.

Серія «Standart plus» складська програма і підтримується в наявності на складі.

Двері данної серії виконані в кольорах золотий дуб і темний горіх модель LV 213 (колір венге світлий і темний) ,товщина металу 1,5 мм.,коробка виконана за технологією гнутого профілю шириною 80 мм.,товщина дверного полотна 60 мм.,дверне полотно утеплене мінеральною ватою,двері укомплектовані 2 замками (сувальдним і циліндровим) ,ручкою на розетці. Двері серії «Standart plus» виготовляються і із зовнішнім покриттям (vinorit),одинарні шириною блоку 860 мм. ,960 мм. і подвійні шириною 1200 мм. глухі, або зі склопакетом і ковкою.

Серія «Optima» основна відмінність данної серії це перш за все товщина металу 1,8 мм.,коробка 100 мм. Гнута рама, МДФ накладки 10 мм з двох сторін полотна.Під замовлення двері виготовляються в розмірі 960 мм. і 1200 мм. (подвійні) з покриттям (vinorit) , нестандарт одинарні шириною до 1100 мм.х висотою до 2240 мм., нестандартні двері подвійні шириною до 1340 мм. і висотою до 2240 мм.з фрамугами глухими і зі склопакетом.

Серія «Optima plus» - оптимальне співвідношення ціни і якості, хороше рішення для Вашої квартири чи будинку. В першу чергу почнем з товщини металу полотна і рами, в цій серії дверей метал 2 мм., ширина дверного полотна 80 мм. Дверна коробка 100 мм.,виконана за технологією гнутого профілю і покрита молотковою емал'ю. МДФ накладки по 16 мм. з двох сторін. В базовій комплектації два замка «Kale-252R».Під замовлення двері виготовляються в розмірі 960 мм. і 1200 мм. (подвійні) з покриттям (vinorit) , нестандарт одинарні шириною до 1100 мм.х висотою до 2240 мм., нестандартні двері подвійні шириною до 1340 мм. і висотою до 2240 мм. Ми запропонуємо Вам широкий вибір різноманітних декоративних оздоблень накладок МДФ.

Серія «Novosel» надійні, міцні і щільні вхідні двері — ось основні характеристики вхідних дверей серії «Novosel». Вхідні двері серії «Novosel» це полотно шириною 95 мм.,коробка 160 мм.,в базовій комплектації замок моноблок «Mottura 797».Під замовлення двері виготовляються в розмірі 960 мм. і 1200 мм. (подвійні) з покриттям (vinorit) , нестандарт одинарні шириною до 1100 мм.х висотою до 2240 мм., нестандартні двері подвійні шириною до 1340 мм. і висотою до 2240 мм.

Cерія «Inox»- новинка 2015 року скоро в продажі!

Наші вхідні двері завжди будуть підібрані грамотно та ідеально впишуться в загальний архітектурний стиль приміщення, а ціни приємно Вас здивують.

Завжди з Вами компанія «Всі Двері»,
двері Львів ламінат Львів ламінат двері Львів міжкімнатні двері львів двері міжкімнатні Львів міжкімнатні двері міжкімнатні двері двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/metaloplastikovi-vikna-lviv