Категорії

двері міжкімнатні

двері міжкімнатні

міжкімнатні двері

ПВХ КОНСТРУКЦІЇ «EPSILON».

Вікно - це досить складний та високотехнологічний виріб. Термін служби та комфорт використання вікна прямо залежить від якості використовуваних матеріалів та дотримання технології виробництва.

Маючи сучасне автоматизоване обладнання, величезний досвід виробництва вікон, команду професіоналів і розуміння потреби клієнтів, ми можемо запропонувати Вам дійсно якісне вікно.

Вікна із ПВХ профілю «Epsilon» будуть служити протягом багатьох років, не втративши свого первісного зовнішнього вигляду й технічних характеристик. Довговічність віконного і дверного ПВХ профілю ТМ «Epsilon» за висновком фахівців становить більше 40 років експлуатації.

Вікна  «Epsilon» – Протизламні! Європейський 13 міліметровий фурнітурний паз дає можливість постачити Ваше вікно сучасними системами фурнітури, що забезпечує підвищену безпеку від проникнень ззовні.

Вікна «Epsilon» – СЕРТИФІКОВАНІ!

Профільна система «Epsilon» виготовляється з полівінілхлориду на високотехнологічному обладнанні по унікальній рецептурі, що є екологічно чистою. Всі віконні конструкції ТМ «Epsilon» відповідають санітарно-гігієнічним, пожежним нормам і сертифіковані по ДСТУ.

ВІКНА «Epsilon» – Не бояться ніякіх температур!

Завдяки застосуванню якісних матеріалів у виробництві профілю «Epsilon» і строгому дотриманню технологічних процесів, забезпечується підвищена стійкість профілю до несприятливих кліматичних умов і впливів навколишнього середовища. Пластикові вікна «Epsilon» не бояться перепадів температур і витримують морози до 60 градусів без змін своїх технічних характеристик.

Поверхня вікон «Epsilon» є бездоганно білою і глянцевою, а головне, не вимагає особливого догляду. Ви без праці зможете вимити ваші вікна звичайним домашнім миючим засобом. Вікна «Epsilon» дозволять Вам втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї і кольорові рішення, завдяки можливості використання чудового ламінованого покриття. Ваші вікна можуть бути сніжно білими, різних кольорів або декорованими під різні породи дерева.

Профільна система «Epsilon» забезпечує вікнам оптимальну тепло- і звукоізоляцію, стійкість до атмосферних явищ, тривалий термін служби, невимогливість догляду, високі ергономічні властивості в сполученні з елегантним зовнішнім виглядом.

Як фурнітура у виробах нашої фірми використовується високоякісна продукція від «Siegenia — Aubi» (Німеччина), «Axor» (Україна).

Пропонуємо Вам  широку гаму тононованого  і захисного скла.

Наші склопакети витримують серйозні ударні навантаження, не б’ються й нарівні із профілем відповідають за теплоізоляцію, безпеку й звуконепроникність вікна. Пропонуємо інноваційні склопакети  «Solar» - це багатофункційний склопакет, який захищає від спеки влітку і від холоду взимку, залишаючись при цьому досить прозорим.

Також в асортименті нашої компанії «Всі Двері» є додаткові аксесуари для вікон. Це підвіконня внутрішні та зовнішні, протимоскітні сітки, тканинні ролети, жалюзі вертикальні та горизонтальні, а також захисні ролокасети.

Підвіконники Львів:

Внутрішні підвіконня – це важливе доповнення до металопластикового вікна. Воно робить вигляд конструкції завершеним і охайним. В нас Ви можете замовити підвіконня таких виробників як «Данке» (Україна), «Openteck» (Україна) . Широка кольорова гама та великий діапазон розмірів дозволять без проблем підібрати необхідний варіант.

Водовідливи:

Зовнішні підвіконня або водовідливи, виготовляють з оцинкованої сталі або пластикові. Вони встановлюються з зовнішньої сторони пластикового вікна для відводу атмосферних опадів, що захищає конструкцію та стики від потрапляння вологи. Вони надійні та не вибагливі в експлуатації.

Жалюзі і тканеві ролети Львів:

Щоб прикрасити вікно та надати йому елегантного вигляду, встановіть тканинні ролети або жалюзі.

Тканинні ролети:

Тканинні ролети стануть прекрасним доповненням до класичних гардин або штор. Це чудове рішення для захисту від сонця та небажаної цікавості сторонніх. В асортименті більше 200 видів тканин виробництва Німеччини та Польщі. Дуже великий вибір орнаментів та різноманітні фактури, дозволять підібрати тканинну ролету для будь-якого приміщення.

Завжди з вами ваша компанія  «Всі Двері». 


двері Львів ламінат Львів ламінат двері Львів міжкімнатні двері львів двері міжкімнатні Львів міжкімнатні двері міжкімнатні двері двері Львів міжкімнатні двері Львів вхідні двері http://dveri.fabryka.ua/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 білі двері http://pidloga.manufaktura.com.ua/laminat ламінат Львів двері Львів http://xn--b1ade8b0g.xn--e1aaougdk.xn--j1amh/%D0%BC%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96 http://vorota.fabryka.ua/ гаражні ворота Львів http://vikna.fabryka.ua/metaloplastikovi-vikna-lviv